ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

МАЙСТЕР-КЛАС НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Хатній розпис – один з видів традиційного народного мистецтва. Свій розквіт стінопис отримав лише наприкінці ХІХ – на початку ХХ століття. Селянські настінні розписи – це мова. Мова, яка має власні образно-знакові фактори, що у своїй основі з’єднані з вербальним мовленням.

Відроджуючи нашу українську культуру не слід забувати про її надбання та самобутність. Саме такими є настінні розписи. Кожна місцевість відрізняється своїм наповненням та символами, що зображалися на стінах українських хат.

Так, в рамках проекту «Ти вдома» в межах програми «Єднання заради дії», що втілюється IREX за підтримки державного департаменту США, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Олена Семенова провела тренінги (майстер-класи) із «Уманського хатнього розпису».

Майстер-клас проводився на базі факультету мистецтв для місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб. Копіюючи роботи наших місцевих майстринь сестер Гоменюк та створюючи свої власні композиції учасники тренінгів проявляли свою креативність та творчі здібності, набували майстерності.

В кінці майстер-класу учасники, на згадку про гарно проведений час, забрали із собою частинку народної творчості у власному виконанні.

Нещодавно відбулася практична частина кваліфікаційного екзамену з дисципліни «Мистецтво балетмейстера» студентів спеціальності «Хореографія» заочної форми навчання, яка традиційно проходить у формі концерту. Студенти-випускники яскраво продемонстрували свої вміння як балетмейстери і

WKO SHINKYOKUSHINKAI Кіокушинкай-карате проти дитячої злочинності та наркоманії. Саме під таким гаслом, 4 квітня, в спортивній залі УДПУ ім. Павла Тичини, пройшов ХІV Відкритий чемпіонат Черкаської області з кіокушинкай карате (версія WKO)

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ “UKRAINE HEART”.ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ “UKRAINE HEART”.

4 листопада відбувся Міжнародний конкурс мистецтв “UKRAINE HEART”, в якому взяли участь наші студенти. Метою конкурсу є популяризація українського мистецтва в усіх творчих напрямах, у яких брали участь конкурсанти з