ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН “МИСТЕЦТВО БАЛЕТМЕЙСТЕРА” СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Нещодавно відбулася практична частина кваліфікаційного екзамену з дисципліни «Мистецтво балетмейстера» студентів спеціальності «Хореографія» заочної форми навчання, яка традиційно проходить у формі концерту.

Студенти-випускники яскраво продемонстрували свої вміння як балетмейстери і керівники творчих колективів, учасників яких привезли із собою на іспит.

Оцінювали результати студентських напрацювань державна екзаменаційна комісія у складі: Тименка Володимира Петровича (голова комісії) – доктора педагогічних наук, професора; Ятла Леоніда Петровича (заступник голови комісії) – заслуженого працівника культури України, доцента, декана факультету мистецтв; Андрощук Людмили Михайлівни – завідувача кафедри хореографії та художньої культури, кандидата педагогічних наук, доцента; Куценка Сергія Володимировича – кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури; Тарасюк Лесі Михайлівни (секретар) – лаборанта кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін.

Серед хореографічних композицій представлених на іспиті були: сучасний танець «Два кольори» у постановці Олени Дмитрик у виконанні учасників зразкового хореографічного колективу «Креатив» (смт Вендичани); хореографічна композиція «Как важно каждое звено в одной цепочке» у постановці Аліни Дудки була виконана хореографічним колективом «Шарм S» Могилів-Подільського Будинку школяра; хореографічна композиція «Зустріч» у виконанні учнів Наталії Змінко, учасників хореографічного колективу «Fashion style» (м. Шаргород); український танець «Поліська полька» у постановці Ірини Максимчук виконав танцювальний колектив «Радість» Тростянецької музичної школи; український танець «Весна прийшла» у постановці Ангеліни Миколаївської виконав хореографічний колектив «Діамант» (с. Райгород); хореографічну композицію «Гуцульські вечорниці» у постановці Юлії Яворської виконав аматорський народний колектив «Рось» (м. Погребище); хореографічна композиція «Повертайся живим» у постановці Олександра Качмара була виконана хореографічним колективом «Глорія» Тульчинського училища культури; хореографічну композицію «Шторм» у постановці Світлани Патлань виконав зразковий шоу-гурт «Анфас» Центру дитячої та юнацької творчості (м. Черкаси).

Студенти заочної форми навчання тісно співпрацювали зі студентами денної форми навчання, які виконували запальні композиції: «Серце Іспанії» у постановці Руслани Юрко, італійський танець «Тарантела» у постановці Марини Кулібаби, український танець «Ойра» у постановці Катерини Музичко, «На полонині» у постановці Ганни Войцик.

Державний іспит залишив безліч яскравих вражень та позитивних емоцій! Щиро бажаємо нашим випускникам здоров’я, творчого натхнення та успіхів у всіх починаннях!