ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ В УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВІДБУВСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ 2016»!

Вже стало традицією, що навесні в стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувається феєричне свято. Дорослі й діти, не байдужі до хореографічного мистецтва, з’їжджаються до нашого міста, щоб взяти участь у Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія», який три роки поспіль проводить кафедра хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Гран-Прі

В день фестивалю, 16 квітня, учасники почали прибувати до УДПУ імені Павла Тичини, ще задовго до початку конкурсного перегляду. Хореографічний ансамблі народного танцю, аматорські колективи, зразкові хореографічні колективи та студії, ансамблі сучасного та джазового танцю та ін., всі вони поступово заповнили приміщення навчального корпусу №3, де їх з нетерпінням чекали студенти кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини.

З кожним роком у Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія» приймають участь все більш професійні колективи, все більш талановитіші хореографічні постановки, все більш яскравіші враження в учасників фестивалю, яких до речі в цьому році було майже 2000.

DSC_5662

Не залишилась осторонь і танцювальна група «Джанан» студентів-іноземців з Туркменії (природничо-географічний факультет), яка отримала ІІ місце за танець «Білезік», постановник Саттарова Клара.

Квітнева феєрія 2016 2096

У конкурсній програмі взяв участь і народний аматорський хореографічний колектив профспілок України «Inspiration», керівник Анастасія Криворотенко (м. Умань).

Квітнева феєрія 2016 1897

Квітнева феєрія 2016 2024

Конкурсну програму фестивалю оцінювало професійне журі. Голова журі – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури УДПУ ім. П. Тичини Андрощук Людмила Михайлівна; викладач циклової комісії хореографічних дисциплін, керівник ансамблю народного танцю «Намисто» Тульчинського училища культури Маковій Оксана Михайлівна; заступник голови хореографічної спілки України в Черкаській області, керівник хореографічного ансамблю «Нивка» Уманського національного університету садівництва Шаповаленко Наталія Іванівна; вчитель хореографії, спеціаліст вищої категорії, керівник зразкового ансамблю танцю «Журавка» Хоменко Лілія Володимирівна; студент ІV курсу кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені П. Тичини Піщаний Олександр Валерійович; старший викладач кафедри музичного мистецтва та хореографії ДЗ «Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського» Лісовська Ніна Юріївна.

DSC_5531

За рішенням членів журі ІІІ Всеукраїнського хореографічного фестивалю «Квітнева феєрія – 2016» дипломом та спеціальним призом в номінації «Кращий танцівник» нагороджена Марія Івкевич («Зразковий художній колектив «Театр танцю «ТАІР» (м. Черкаси)), керівник колективу Тамара Нестеренко. Приз в номінації «Краща балетмейстерська робота» дістався студії сучасного та джазового танцю «Mir-a-dance» (м. Одеса), керівник Юлія Волкова за хореографічну постановку «Листи бажань». «Кращим колективом фестивалю» стала «Лілея» (м. Тульчин), керівник Валентина Джуринська. «Гран-прі» отримали хореографічні студії Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» та «Браво» Вінницької обласної філармонії. Вітаємо переможців!!!

Кафедра хореографії та художньої культури щиро дякує ректору Уманського державного педагогічного університету, доктору педагогічних наук, професору Олександру Івановичу Безлюдному, за підтримку і сприяння в організації та проведенні ІІІ Всеукраїнського хореографічного фестивалю «Квітнева феєрія – 2016».

Організаційний комітет фестивалю