ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЯК ПОЄДНАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЯ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ ТА ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ

Педагогічна практика є важливою частиною навчально-виховного процесу в ході якого проходить безпосереднє поєднання і реалізація теоретичних знань, що отримують студенти на заняттях з їх практичною діяльністю в якості педагогів. Це дозволяє з одного боку закріпити та поглибити свої знання з теорії, а з іншого – набути практичні навички роботи вчителя музичного мистецтва.

Нещодавно на кафедрі музикознавства та вокально-хорових дисциплін відбувся захист педагогічної практики студентами 41 та 42 груп, які проходили педагогічну практику на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.С. Пушкіна.

DSC_0134

DSC_0057

DSC_0058

DSC_0061

Для проведення уроків з музичного мистецтва у школах були створені необхідні умови: відповідне обладнання, забезпечення методичною та нотною літературою, підручниками.

Під час проходження педагогічної практики студенти планували проведення уроків, чітко формулювали конкретні цілі і завдання, організували продуктивну роботу учнів на уроці. Уроки, проведені студентами, були змістовними і цікавими з дотриманням структурних елементів, на яких вони намагалися створювати відповідний позитивний та емоційний настрій серед дітей.

За час проходження практики студенти, систематично отримуючи консультацію викладачів-методистів, продемонстрували себе вмілими та старанними, отримали позитивні відгуки від учителів музичного мистецтва, повністю виконали програму практики, показали найкращі результати під час проведення уроків та позакласних заходів, успішно її захистили, продемонструвавши фото та відео матеріали під час захисту.

Звітуючи, у процесі захисту педагогічної практики, студенти ділилися своїми враженнями і труднощами, з якими вони зустрілись. Але не зважаючи на це, кожен студент з посмішкою згадував час роботи у школі.

У своїх звітах студенти 41, 42 груп висловили щиру подяку вчителям музичного мистецтва ЗОШ №1, 4 – Коломієць Тетяні Іванівні, Терещук Вірі Михайлівні за надану допомогу у проведенні уроків і за переданий під час практики педагогічний досвід, за нагоду і можливість переконатись у тому, що вони обрали для себе правильну професію і дорогу у своєму житті!