ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

1 вересня 2023 року, в навчальному корпусі №4 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відбулась урочиста посвята першокурсників факультету мистецтв.

Урочистості розпочали з Загальнонаціональної хвилини мовчання. Викладачі, батьки та гості о 9:00 схилили голови та вшанували пам’ять хвилиною мовчання всіх тих, хто загинув у війні з російськими загарбниками, всіх тих, хто поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

Привітати першокурсників прийшли і випускники нашого факультету. З вітальним словом до здобувачів звернулась Ревнюк Н.І – кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з гуманітарних питань.

Оплесками були сприйняті вітальні слова декана факультету мистецтв, кандидата педагогічних наук, доцента – Терешко І.Г., яка з гордістю розповіла про досягнення факультету, адже студенти свідомо йшли навчатися саме в УДПУ. Присутні мали можливість почути вітальні слова, пісні, побачити танці талановитих випускників, викладачів, студентів вузу.

Факультет мистецтв тісно співпрацює з мистецькими навчальними закладами міста. Одним з таких закладів є Уманська дитяча школа мистецтв,  в якій працює багато наших випусників. З вітальним словом до першокурсників звернулась Директорка Уманської дитячої школи мистецтв, вчитель вищої категорії, Член Міжнародної асоціації позашкільної освіти – Юрійчук Г.І., та  старший науковий співробітник Уманського художнього музею – Коробань В.П.

Далі були пісні і танці від солістів та творчих колективів факультету.

Приємною несподіванкою для студентів-першокурсників став сольний номер студентки хореографа Юлії Бабій, та ансамблю народного танцю «Яворина», керівник Вікторія Маркіна.

Від студентства з вітальним словом до першокурсників звернулась студентка 4 курсу Георгієва Інна.

Традиційно, на знак зв’язку поколінь і збереження традицій, декан факультету Терешко І.Г., передала студентам першокурсникам символічний атрибут студентський квиток, який відкриє двері до храму науки.

Фінальним номером святкової програми став виступ студентки ОС «Магістр» – Коваль Діани.

Шановні першокурсники! Ми гостинно і з радістю приймаємо вас у нашу велику дружню і згуртовану студентську родину.  Ми переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у майбутньому. Усі ми разом будемо примножувати університетські традиції та надбання.

Бажаємо вам досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів та стати справжніми професіоналами своєї справи!

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ РАДО ВІТАЄ ГОСТЕЙФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ РАДО ВІТАЄ ГОСТЕЙ

Сьогодні на факультеті мистецтв відбулися дві вагомі події: день відкритих дверей та збори для батьків першокурсників. Гості зустрілися з деканом факультету, доцентом, заслуженим працівником культури України Ятлом Леонідом Петровичем, заступником

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

ТАЛАНОВИТОМУ ВЧИТЕЛЮ ДО СЛАВНОГО ЮВІЛЕЮ!ТАЛАНОВИТОМУ ВЧИТЕЛЮ ДО СЛАВНОГО ЮВІЛЕЮ!

Людська доля, людське життя… У одних воно яскраве, наче спалах сонячного промінчика, який своїм теплом зігріває багатьох людей, бадьорить їхні серця. Саме такою непересічною особистістю є кандидат педагогічних наук, доцент,