Головна » НОВИНИ САЙТУ » ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

Роздрукувати публікацію

1 вересня 2023 року, в навчальному корпусі №4 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відбулась урочиста посвята першокурсників факультету мистецтв.

Урочистості розпочали з Загальнонаціональної хвилини мовчання. Викладачі, батьки та гості о 9:00 схилили голови та вшанували пам’ять хвилиною мовчання всіх тих, хто загинув у війні з російськими загарбниками, всіх тих, хто поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.        

Привітати першокурсників прийшли і випускники нашого факультету. З вітальним словом до здобувачів звернулась Ревнюк Н.І – кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з гуманітарних питань.

Оплесками були сприйняті вітальні слова декана факультету мистецтв, кандидата педагогічних наук, доцента – Терешко І.Г., яка з гордістю розповіла про досягнення факультету, адже студенти свідомо йшли навчатися саме в УДПУ. Присутні мали можливість почути вітальні слова, пісні, побачити танці талановитих випускників, викладачів, студентів вузу.

Факультет мистецтв тісно співпрацює з мистецькими навчальними закладами міста. Одним з таких закладів є Уманська дитяча школа мистецтв,  в якій працює багато наших випусників. З вітальним словом до першокурсників звернулась Директорка Уманської дитячої школи мистецтв, вчитель вищої категорії, Член Міжнародної асоціації позашкільної освіти – Юрійчук Г.І., та  старший науковий співробітник Уманського художнього музею – Коробань В.П.

Далі були пісні і танці від солістів та творчих колективів факультету.

Приємною несподіванкою для студентів-першокурсників став сольний номер студентки хореографа Юлії Бабій, та ансамблю народного танцю «Яворина», керівник Вікторія Маркіна.

Від студентства з вітальним словом до першокурсників звернулась студентка 4 курсу Георгієва Інна.

Традиційно, на знак зв’язку поколінь і збереження традицій, декан факультету Терешко І.Г., передала студентам першокурсникам символічний атрибут студентський квиток, який відкриє двері до храму науки.

Фінальним номером святкової програми став виступ студентки ОС «Магістр» – Коваль Діани.

Шановні першокурсники! Ми гостинно і з радістю приймаємо вас у нашу велику дружню і згуртовану студентську родину.  Ми переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у майбутньому. Усі ми разом будемо примножувати університетські традиції та надбання.   

Бажаємо вам досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів та стати справжніми професіоналами своєї справи!

1 Вересня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію