Головна » НОВИНИ САЙТУ » ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "СЛАВА ГЕРОЯМ"

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ “СЛАВА ГЕРОЯМ”

Роздрукувати публікацію

24 серпня, у день відзначення 32-ї річниці незалежності України у фойє нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося відкриття виставкового проекту «Слава Героям» українських художників Соломії Горб’юк та Максима Паленка. Ця виставка демонструється в рамках першого міжнародного мультижанрового фестивалю мистецтв “Свобода вибору”, куратором якого є керівник Благодійної організації “Благодійний фонд, “Добре серце Київ” Геннадій Гутгартс.

Соломія Горб’юк народилась в Івано-Франківську у родині художника. Освіту отримала в Львівському Державному коледжі імені І.Труша, Львівській Національній Академії Мистецтв та Гданській академії образотворчого мистецтва.

Максим Паленко – український художник та ілюстратор. Автор малюнка, на основі якого створена раритетна монета “Воїн Азовсталі.”

На виставці представлено 13 графічних робіт авторського друку, об’єднаних спільною тематикою українських цінностей свободи та незалежності.

На відкриття завітали викладачі та співробітники університету, здобувачі вищої освіти та містяни, небайдужі до мистецтва.

Від імені всіх присутніх доцент Інна Терепшко в.о. декана факультету мистецтв, подякувала куратору виставки за вибір нашого закладу, як виставкового майданчика для проєкту, побажала нових творчих проєктів і скорішої Перемоги у цій жорстокій війні.

З автором робіт, Максимом паленко, присутні мали змогу поспілкуватися в режимі он-лайн. Він розповів про свою творчість, що його надихає на втілення своїх задумів.

Виставка триватиме до 13 вересня! Запрошуємо до перегляду творчості українських художників, які працюють для Перемоги!

 Все буде Україна!

29 Серпня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію