ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

26 серпня 2023 року о 12:00 на факультеті мистецтв відбулась онлайн-зустріч зі студентами-першокурсниками та їхніми батьками. На батьківських зборах були розглянуті такі важливі питання:

• Розпорядок та статут роботи факультету;
  • Спеціфіка навчання на кафедрах;
  • Інформація щодо поселення студентів у гуртожиток;
  • Порядок оплати за навчання.

Декан факультету мистецтв, Терешко Інна Григорівна, розповіла про історію факультету та ознайомила з правилами організації навчального процесу, проконсультувала батьків щодо порядку виконання договірних умов оплати та умов навчання студентів в університеті. Батькам та студентам продемонстровано презентації та відео-ролик про діяльність факультету та студентське життя.

Завідувачі кафедр також привітали студентів-першокурсників з початком навчання на факультеті мистецтв. Розповіли про діяльність кафедри, про здобутки при викладанні фахових дисциплін відповідної спеціальності та познайомили здобувачів з їх кураторами.

Заступник декана з навчальної роботи, Король Анатолій Миколайович, повідомив про графіки сесій, розклад занять.

Про міжнародну діяльність на факультеті розповіла заступник декана з міжнародного співробітництва, старший викладач Сухецька Оксана Валеріївна.

Заступник декана з виховної роботи, Волошина Анастасія Василівна, познайомила всіх присутніх з переліком художніх колективів факультету мистецтв. Зазначила основні напрямки діяльності студентського самоврядування.

Заступник декана з впровадження платформи MOODLE, старший викладач, Бойко Ірина Михайлівна, розповіла батькам та здобувачам про дистанційну систему MOODLE та систему оцінювання в цілому.

З графіком навчання та сесій, для студентів заочного відділу ознайомила, методист заочного відділу Качайло Юлія Іванівна.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ – INTERNATIONAL TALENT COPMPETITION «ВОЛЯ»МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ – INTERNATIONAL TALENT COPMPETITION «ВОЛЯ»

18 листопада відбувся Міжнародний конкурс мистецтв – INTERNATIONAL TALENT COPMPETITION «ВОЛЯ» м.Київ. Організатори: Громадська організація «Динаміка успіху» ( Public organization «Dynamics of success») та  БО БФ «Українська формула добра» (CHARITABLE

ЗУСТРІЧ З ПРЕКРАСНИМЗУСТРІЧ З ПРЕКРАСНИМ

Дружня 31 група мистецько-педагогічного факультету на чолі з куратором Пиж᾿яновою Наталією Володимирівною за короткий час навчання зуміли знайти спільні інтереси. Так, групою було вирішено відвідати експозицію з нагоди 95-річчя від

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

7 травня свій День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Балдинюк Надія Андріївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя,