Головна » НОВИНИ САЙТУ » БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

Роздрукувати публікацію

26 серпня 2023 року о 12:00 на факультеті мистецтв відбулась онлайн-зустріч зі студентами-першокурсниками та їхніми батьками. На батьківських зборах були розглянуті такі важливі питання:

  • Розпорядок та статут роботи факультету;
  • Спеціфіка навчання на кафедрах;
  • Інформація щодо поселення студентів у гуртожиток;
  • Порядок оплати за навчання.

Декан факультету мистецтв, Терешко Інна Григорівна, розповіла про історію факультету та ознайомила з правилами організації навчального процесу, проконсультувала батьків щодо порядку виконання договірних умов оплати та умов навчання студентів в університеті. Батькам та студентам продемонстровано презентації та відео-ролик про діяльність факультету та студентське життя.

Завідувачі кафедр також привітали студентів-першокурсників з початком навчання на факультеті мистецтв. Розповіли про діяльність кафедри, про здобутки при викладанні фахових дисциплін відповідної спеціальності та познайомили здобувачів з їх кураторами.

Заступник декана з навчальної роботи, Король Анатолій Миколайович, повідомив про графіки сесій, розклад занять.

Про міжнародну діяльність на факультеті розповіла заступник декана з міжнародного співробітництва, старший викладач Сухецька Оксана Валеріївна.

Заступник декана з виховної роботи, Волошина Анастасія Василівна, познайомила всіх присутніх з переліком художніх колективів факультету мистецтв. Зазначила основні напрямки діяльності студентського самоврядування.

Заступник декана з впровадження платформи MOODLE, старший викладач, Бойко Ірина Михайлівна, розповіла батькам та здобувачам про дистанційну систему MOODLE та систему оцінювання в цілому.

З графіком навчання та сесій, для студентів заочного відділу ознайомила, методист заочного відділу Качайло Юлія Іванівна.

28 Серпня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію