20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

26 серпня 2023 року о 12:00 на факультеті мистецтв відбулась онлайн-зустріч зі студентами-першокурсниками та їхніми батьками. На батьківських зборах були розглянуті такі важливі питання:

  • Розпорядок та статут роботи факультету;
  • Спеціфіка навчання на кафедрах;
  • Інформація щодо поселення студентів у гуртожиток;
  • Порядок оплати за навчання.

Декан факультету мистецтв, Терешко Інна Григорівна, розповіла про історію факультету та ознайомила з правилами організації навчального процесу, проконсультувала батьків щодо порядку виконання договірних умов оплати та умов навчання студентів в університеті. Батькам та студентам продемонстровано презентації та відео-ролик про діяльність факультету та студентське життя.

Завідувачі кафедр також привітали студентів-першокурсників з початком навчання на факультеті мистецтв. Розповіли про діяльність кафедри, про здобутки при викладанні фахових дисциплін відповідної спеціальності та познайомили здобувачів з їх кураторами.

Заступник декана з навчальної роботи, Король Анатолій Миколайович, повідомив про графіки сесій, розклад занять.

Про міжнародну діяльність на факультеті розповіла заступник декана з міжнародного співробітництва, старший викладач Сухецька Оксана Валеріївна.

Заступник декана з виховної роботи, Волошина Анастасія Василівна, познайомила всіх присутніх з переліком художніх колективів факультету мистецтв. Зазначила основні напрямки діяльності студентського самоврядування.

Заступник декана з впровадження платформи MOODLE, старший викладач, Бойко Ірина Михайлівна, розповіла батькам та здобувачам про дистанційну систему MOODLE та систему оцінювання в цілому.

З графіком навчання та сесій, для студентів заочного відділу ознайомила, методист заочного відділу Качайло Юлія Іванівна.

Схожі новини

ВІДБУЛАСЬ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИВІДБУЛАСЬ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

З метою розширення і закріплення знань, одержаних студентами при вивченні теоретичного матеріалу спеціальних дисциплін та надбання практичних навичок, одним із важливих завдань перед майбутніми педагогами є проходження переддипломної практики. Переддипломна

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

22 травня свій  День народження  відзначає доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін,  заслужений працівник культури України Леонід Петрович Ятло. Шановний Леоніде Петровичу! Щиро вітаємо  Вас з Днем народження та бажаємо

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

22-25 квітня, студенти спеціальності Музичне мистецтво, взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв, під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України – «Україна Єдина».