ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.

105 Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України, а троє іноземців – громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб Хурція і Давид Кіпіані, посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні. Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.

Студенти та студентська Рада факультету мистецтв долучилась до пам‘ятної дати, та провели інформаційну бесіду.

Метою заходу було – вшанування пам‘яті тих, хто віддав життя, відстоюючи наші права, свободи та цінності під час Революції Гідності 2014 року. Людей, що мужньо і хоробро відстоювали нашу незалежність та нашу єдність. Людей, які вкотре довели, що Україна завжди боротиметься за свою свободу. Сміливість Героїв Небесної Сотні стала сміливістю для нового курсу нашої держави. Тоді хід історії України було змінено, бо разом із героями піднялися мільйони українців”.

Ми пам’ятатимемо Вічно!

Студентка ОС «МАГІСТР» – Коваль Діана, записала та змонтувала музичну композицію, в якій показала трагізм тих подій.

Захищаючи Україну зараз, ми памʼятаємо, що наша міцність і сила духу базуються на міцності й силі багатьох українців, які не здавалися, які мріяли та діяли заради того, щоб Україна жила. Самостійна, вільна і сильна Україна, європейська і демократична, незалежна і цілісна.

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15 лютого 1989 року – День виведення радянських військ з Афганістану. Понад двадцять років тому, останній солдат покинув землю цієї ісламської країни. Багатотисячні людські втрати, стали наслідком недалекоглядної загарбницької політики

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 4 травня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Умрихіна Оксана Станіславівна!   Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім,

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Шановні викладачі, дорогі студенти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня знань та початку нового навчального року! Нехай цей навчальний рік стане для Вас особливим, адже Ви робите сміливий крок до