ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15 лютого 1989 року – День виведення радянських військ з Афганістану. Понад двадцять років тому, останній солдат покинув землю цієї ісламської країни. Багатотисячні людські втрати, стали наслідком недалекоглядної загарбницької політики радянського керівництва.
Людські втрати у цій неоголошеній війні вражаючі. Загинуло майже 15 тисяч солдат та офіцерів радянської армії. З них – понад 2 тисячі українських юнаків. Загарбницька політика владної верхівки Радянського Союзу не дала нічого, окрім непоправних втрат для матерів, дружин та дітей воїнів-афганців.
Цього дня ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих бойових друзів, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.
Пам’ять наших земляків, воїнів-афганців – це болюча історія українського народу. Про неї потрібно пам’ятати, її потрібно згадувати, адже багатьом матерям так і не судилося побачити сина, рідним – брата, дітям – батька. Сьогодні їхні обличчя закарбували лише старі сімейні фотографії, кам’яні плити пам’ятників, устелені квітами підніжжя могил.
Та не забудемо ми й світлу пам’ять «Небесної сотні», бійців АТО, які мужньо відстоювали незалежність та суверенність нашої держави, боронили життя людей та творили подальше для нас світле мирне майбутнє.
А тим, хто і зараз боронить життя українського народу, бажаємо і молимося, щоб поверталися живими і здоровими.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Шановні викладачі, дорогі студенти! 16 лютого о 16:00 в актовій залі нового корпусу студентська рада мистецько-педагогічного факультету влаштовує вечір пам’яті та вшанування воїнів-інтернаціоналістів, концерт-реквієм «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Запрошуємо всіх бажаючий прийти і вшанувати пам’ять героїв України!