ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З КОНЦЕРТНО-ВИКОНАВСЬКОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ-ІНСТРУМЕНТАЛІСТІВ ОС «МАГІСТР»

13 та 20 лютого 2023 року відбулися настановчі конференції з концертно-виконавської практики здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності 025 Музичне мистецтво відповідно заочної і денної форм навчання.

Концертно-виконавська практика є обов’язковою і невід’ємною складовою освітнього процесу підготовки здобувачів вищої освіти в галузі знань «02 Культура і мистецтво» за освітньою програмою «Музичне мистецтво». Вона спрямована на формування і вдосконалення професійних компетентностей майбутніх артистів-солістів-інструменталістів і є важливою ланкою між теоретично-практичним навчанням і майбутньою професійною діяльністю. Концертно-виконавська практика сприяє всебічному музично‑виконавському розвитку інструменталістів-здобувачів вищої освіти; формує готовність їх до просвітницької діяльності і пропагування кращих зразків класичної та сучасної інструментальної музики, розвитку естетичних і художніх смаків.

Керівник практики – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяна Анатоліївна повідомила здобувачів-інструменталістів про термін, мету і завдання концертно-виконавської практики та висвітлила особливості її проходження у дистанційному режимі. Також керівником практики було окреслено індивідуальні завдання, обґрунтовано рекомендації та роз’яснення щодо їх виконання і розміщення на освітній платформі Moodle для перевірки; надано розгорнуті і деталізовані відповіді на конкретні запитання здобувачів-інструменталістів щодо виконання певних завдань; зазначено перелік компонентів необхідної документації для захисту концертно-виконавської практики; обговорено зі здобувачами освіти дні і години проведення консультацій.

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив факультету мистецтв щиро вітає з Днем народження, декана факультету, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри хореографії та художньої культури Терешко Інну Григорівну!!! Шановна Інно Григорівна, від щирого серця вітаємо Вас!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯЗ НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

15 червня свій День народження відзначає лаборант кафедри інструментального виконавства Семко Людмила Василівна! В цей дорогий для серця день Бажаєм квітів і пісень! Від друзів – щирих привітань, Від зірок

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛИСЯ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИНА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛИСЯ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

У суботу, 3 грудня 2016 року, на факультеті мистецтв відбулися батьківські збори, на які були запрошені батьки студентів першого та другого курсу. Із вступним словом до присутніх звернулася в.о. декана