ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Традиційно, на початку другого семестру відповідно до робочого навчального планом та графіку навчального процесу здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) різних курсів (ОС «Бакалавр» – 3та 4 курсів; ОС «Магістр» – 1курс) проходять педагогічну практику в закладах загальної середньої освіти.

На початку практики проведено настановчу конференцію на платформі Google Meet, де здобувачів вищої освіти ознайомили із програмами практики а також із зразками необхідної документації, для подальшого їх оформлення.

Керівниками практики призначено:

– кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва Семенову Олену Віталіївну;

– кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва Короля Анатолія Миколайовича.

Керівники провели інструктаж із техніки безпеки, ознайомили здобувачів вищої освіти із завданнями практики.

Бажаємо нашим здобувачам плідно попрацювати на місцях проходження практики, отримати позитивний настрій та продемонструвати свої знання з теоретичних та практичних дисциплін.

УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС МАРИНИ ДОЛГІХ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ЇЇ ПОСІБНИКА «МУЗИКА ЛУНАЄ»УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС МАРИНИ ДОЛГІХ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ЇЇ ПОСІБНИКА «МУЗИКА ЛУНАЄ»

23 вересня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ» проведено майстер-клас Марини Василівни Долгіх та презентацію авторської збірки дитячих пісень для солістів, ансамблів та

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ ВЗЯВ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «УМАНСЬКА ПИСАНКА»ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ ВЗЯВ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «УМАНСЬКА ПИСАНКА»

23 квітня, напередодні свята Великодня, в Уманському центральному парку відбувся фестиваль «Уманська писанка», який зібрав майстрів декоративно-прикладного мистецтва міста та регіону. У святковому дійстві взяли участь і представники факультету мистецтв