ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС МАРИНИ ДОЛГІХ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ЇЇ ПОСІБНИКА «МУЗИКА ЛУНАЄ»

23 вересня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ» проведено майстер-клас Марини Василівни Долгіх та презентацію авторської збірки дитячих пісень для солістів, ансамблів та хорів «Музика лунає». Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Коваленко.

Кандидатка мистецтвознавства, заслужена діячка мистецтв України, членкиня Національної спілки композиторів України, викладачка-методистка Кропивницького музичного фахового коледжу у дистанційному форматі на платформі ZOOM Марина Василівна Долгіх провела майстер-клас та презентацію авторської збірки дитячих пісень для солістів, ансамблів та хорів «Музика лунає». Як результат ‒ розкрито секрети виконавських проблем хорової музики та розширено репертуар дитячих колективів.

Подію можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1mT-BV1WwnHqYffmtU53izg2wt2r9c2oM/view?usp=sharing

Адміністрація факультету мистецтв та співробітники кафедри інструментального виконавства дякують Марині Василівні Долгіх за натхненну діяльність і бажають нових звершень у галузі музичного мистецтва!

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ!ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ!

Професорсько-викладацький колектив мистецько-педагогічного факультету вітає старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва Короля Анатолія Миколайовича та його наукового керівника вченого секретаря апарату президії НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Тименка Володимира Петровича з

На сучасному етапі розвитку науково-технічного прогресу спостерігається збільшення впливу медіа на людину. Цей процес знайшов своє відображення і у музичній освіті. Успішне застосування інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітній школі можливе лише

«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» – ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ XV МІЖНАРОДНОЇ ТВОРЧОЇ ЗУСТРІЧІ-ФЕСТИВАЛЮ “ВМЕСТЕ В XXI ВЕКЕ” (БОЛГАРІЯ)!«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» – ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ XV МІЖНАРОДНОЇ ТВОРЧОЇ ЗУСТРІЧІ-ФЕСТИВАЛЮ “ВМЕСТЕ В XXI ВЕКЕ” (БОЛГАРІЯ)!

«Молодіжний камерний хор» – Лауреат І ступеня XV Міжнародної творчої зустрічі-фестивалю “ВМЕСТЕ В XXI ВЕКЕ” (Болгарія)! Цього року участь у фестивалі взяла рекордна кількість виконавців – більше 5 000 учасників