ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ВОЛОДИМИРА ДОЦЕНКА

УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ВОЛОДИМИРА ДОЦЕНКА

23 вересня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ» проведено майстер-клас Володимира Ігоровича Доценка. Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Коваленко.

Заслужений артист України, професор, професор кафедри народних інструментів ХНУМ імені І. П. Котляревського Володимир Ігорович Доценко у дистанційному форматі на платформі ZOOM провів майстер-клас на тему «Удосконалення виконавської майстерності гітариста (на прикладі твору Хоакина Родріго Концерт Аранхуез II частина)» з асистентом-стажистом, лауреатом міжнародних конкурсів Ростиславом Голубовим. Як результат ‒ розкрито секрети розуміння змісту та виконавських проблем музики іспанського композитора. Гарним доповненням до майстер-класу виконання маестро Української балади на тему Платона Майбороди «Рідна мати моя» (аранжування Ференца Берната).

Переглянути подію можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1RrjO9MdELerFgosdZeFCIy2ohh78aecj/view?usp=sharing

Адміністрація факультету мистецтв та співробітники кафедри інструментального виконавства дякують Володимиру Ігоровичу Доценку за натхненну діяльність і бажають нових звершень у галузі музичного мистецтва!

ЗАПРОШЕННЯ ТА ІНФОЛИСТИ СТРАТЕГІЇ 2021ЗАПРОШЕННЯ ТА ІНФОЛИСТИ СТРАТЕГІЇ 2021

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 23 квітня 2021 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄТЬСЯ ФОТОКОНКУРС «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»!НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄТЬСЯ ФОТОКОНКУРС «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»!

Дорогі красуні! На факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошується фотоконкурс «Дівчина з обкладинки»! Кожна дівчина мріє відчути себе фотомоделлю, тож наш факультет надає вам таку можливість.

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ З ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВАВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ З ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

28 березня на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відбувся захист курсових робіт студентів-хореографів IV курсу заочної форми навчання. Науковий керівник робіт та