20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ З ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ З ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

28 березня на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відбувся захист курсових робіт студентів-хореографів IV курсу заочної форми навчання. Науковий керівник робіт та викладач дисципліни «Історія хореографічного мистецтва» – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмила Михайлівна.
Тематика курсових робіт охоплювала життєвий і творчий шлях провідних українських та зарубіжних танцівників та балетмейстерів.

Так предметом дослідження Валентини Бунь стало життя і творчість учениці видатного хореографа Курта Йосса – Піни Бауш.
У дослідженні Богдани Пілець було розкрито основні віхи творчої діяльності художнього керівника та головного балетмейстера Великого слобожанського ансамблю пісні і танцю, головного балетмейстера театру народного танцю «Заповіт», декана факультету хореографічного мистецтва харківської державної академії культури, професора хореографії Бориса Колногузенка.
Наукові розвідки Наталії Косар презентували життя і творчість артистки балету Маріїнського театру, видатної балерини лірико-романтичного і трагедійного плану Ольги Спесівцевої та однієї із найяскравіших зірок балету ХХ ст. Анни Павлової.
Курсова робота Наталії Надвірянської була присвячена життєвому і творчому шляху американських танцівниць, засновниць танцю модерн Лої Фуллер та Айседори Дункан.
Життя і творчість відомої танцівниці і музи геніального балетмейстера Юрія Григоровича – Наталії Безсмертнової було відображено у роботі Ірини Федорової.
Творчу діяльність Моріса Бежара, відомого французького хореографа та реформатора балету, людини, яка багато в чому перевернула традиційні уявлення про балет, а його трупа успішно гастролювала по всьому світу кілька десятиліть було досліджено у роботі Олександри Перелигіної.
Життя та творчу діяльність азербайджанської артистки балету Лейли Векілової було окреслено у дослідженні Оксани Маковій.
Курсова робота Олега Сірака була присвячена життю та творчості одного із провідних хореографів світу, керівника Санкт-Петербурзького державного академічного театру балету Бориса Ейфмана.
Варто зазначити, що захист курсових робіт відзначився високим рівнем проведених досліджень, у яких студенти мали нагоду доторкнутися до історичного минулого провідних майстрів світового хореографічного мистецтва.
Вітаємо студентів-хореографів з успішним захистом курсових робіт! Бажаємо подальших успіхів у навчанні!

Залишити відповідь

Схожі новини

ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТЬ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТЬ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Одним із основних напрямів професійного становлення майбутнього вчителя є педагогічна практика, яка дозволяє синтезувати теоретичні знання та практичний досвід. Педагогічна практика виступає складовою єдиного освітнього процесу, в якій поєднується психолого-педагогічна

ЗІЙШЛА ЗОРЯ СВІТЛОЇ НАВІЧНОЇ ПАМ’ЯТІЗІЙШЛА ЗОРЯ СВІТЛОЇ НАВІЧНОЇ ПАМ’ЯТІ

19 листопада на 68-му році життя перестало битися серце Анатолія Тимофійовича Купчика – нашого колеги (старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін), талановитого хормейстера і музиканта, мудрого наставника і педагога,

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ІІІ І ІV КУРСІВ!ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ІІІ І ІV КУРСІВ!

5 лютого о 9.30 у 101 аудиторії корпусу №3 відбудеться настановча конференція щодо проходження практики. Присутність студентів обов’язкова! Конференцію проводитимуть керівники практик та методисти кафедр. Адміністрація факультету