ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТЬ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Одним із основних напрямів професійного становлення майбутнього вчителя є педагогічна практика, яка дозволяє синтезувати теоретичні знання та практичний досвід. Педагогічна практика виступає складовою єдиного освітнього процесу, в якій поєднується психолого-педагогічна та методична підготовки майбутнього вчителя, пов’язуючи теоретичне навчання здобувача вищої освіти у ВНЗ з його майбутньою самостійною роботою в закладах освіти.

Всі здобувачі спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) ОС «Магістр» заочної форми навчання працюють за фахом. Саме тому захист педагогічної практики відбувався у формі дружнього діалогу, де вчителі поділилися своїми напрацюваннями та здобутками, висловили побажання та ідеї які є своєчасними для мистецької освіти. Всі здобувачі отримали високі бали, адже виконали в повному обсязі програму практики та оформили всю необхідну документацію. Дякуємо вам за вашу працю в такий не легкий для держави час. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ ГРУП ЗІ МІСТУ ТА ЯКОСТІ ОСВІТИ ПІДГОТОВКИ ХОРЕОГРАФІВОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ ГРУП ЗІ МІСТУ ТА ЯКОСТІ ОСВІТИ ПІДГОТОВКИ ХОРЕОГРАФІВ

21 травня відбулося онлайн засідання груп зі змісту та якості освіти за спеціальностями 014. Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія. Активне обговорення тенденцій оновлення змісту освітньо-професійної програми 024 Хореографія відповідно до

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 24 квітня 2020 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського

ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ ТА ВИКЛАДАЧАМИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ ТА ВИКЛАДАЧАМИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ