Головна » НОВИНИ САЙТУ » ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТЬ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТЬ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Роздрукувати публікацію

Одним із основних напрямів професійного становлення майбутнього вчителя є педагогічна практика, яка дозволяє синтезувати теоретичні знання та практичний досвід. Педагогічна практика виступає складовою єдиного освітнього процесу, в якій поєднується психолого-педагогічна та методична підготовки майбутнього вчителя, пов’язуючи теоретичне навчання здобувача вищої освіти у ВНЗ з його майбутньою самостійною роботою в закладах освіти.

Всі здобувачі спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) ОС «Магістр» заочної форми навчання працюють за фахом. Саме тому захист педагогічної практики відбувався у формі дружнього діалогу, де вчителі поділилися своїми напрацюваннями та здобутками, висловили побажання та ідеї які є своєчасними для мистецької освіти. Всі здобувачі отримали високі бали, адже виконали в повному обсязі програму практики та оформили всю необхідну документацію. Дякуємо вам за вашу працю в такий не легкий для держави час. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

7 Листопада, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію