ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ ГРУП ЗІ МІСТУ ТА ЯКОСТІ ОСВІТИ ПІДГОТОВКИ ХОРЕОГРАФІВ

ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ ГРУП ЗІ МІСТУ ТА ЯКОСТІ ОСВІТИ ПІДГОТОВКИ ХОРЕОГРАФІВ

21 травня відбулося онлайн засідання груп зі змісту та якості освіти за спеціальностями 014. Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія.

Активне обговорення тенденцій оновлення змісту освітньо-професійної програми 024 Хореографія відповідно до Стандарту вищої освіти України, який затверджений Наказом МОН України №358 від 04.03.2020 р., призвело до зміни кваліфікації з «Вчитель хореографії» на «Хореограф. Керівник танцювального колективу».

Розглядалося питання доцільності освітнього компоненту «Охорона праці та безпека життєдіяльності». Терешко Інна Григорівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури, декан факультету мистецтв зауважила, що відповідно до зростання у процесі підготовки бакалавра значення суспільно й особистісно значущих світоглядних проблем, усвідомлення цінності захисту незалежності та територіальної цілісності України, доцільно буде залишити цю дисципліну. Глобчак Вікторія Вікторівна – приватний підприємець, директор міжнародного хореографічного фестивалю «Global-Dance», керівник хореографічного колективу «Крок вперед» заначила, що дисципліна формує навички здійснення безпечної діяльності, здатність забезпечувати охорону життя й здоров’я учнів у навчально-виховному процесі та позаурочній діяльності – все це важливими компетенціями педагога-хореографа.

Гончар Ілонна – студентка 41 групи (спеціальностями 014. Середня освіта (Хореографія)) озвучила побажання більшості студентів своєї групи, а саме: більше уваги приділити в процесі навчання поглибленому вивченню зразків хореографї та технікам віртуозних рухів, що у певній мірі сприятиме формуванню виконавскої культури майбутнього вчителя хореографії.  Яна Макарчук студентка 16 групи (спеціальність 024 Хореографія) підтримала пропозицію студентів щодо введення до ОПП навчальних дисципліни «Підготовка концертних номерів», «Організація масових танцювальних заходів», «Психологія творчості», вивчення яких сприятиме удоскналенню проєктної діяльності.