ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

16 лютого на факультеті мистецтв відбулася довгоочікувана, хвилююча подія – випускники ОС «Магістр» усіх спеціальностей отримали дипломи про завершення навчання!

На жаль, не всі випускники змогли бути присутніми на святі, адже військова агресія сусідньої держави вносить корективи у життєві плани  кожного з нас. Тому вручення пройшло у вузькому, дружньому колі факультетської родини. Зі словами привітань до магістрів з нагоди такої знакової події у їхньому житті звернулася в.о. декана факультету мистецтв, доцент Інна ТЕРЕШКО, побажавши втілення творчих планів, скорішої Перемоги нам усім у цій жахливій війні. Завідувачі кафедр (Василь СЕМЕНЧУК – завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, Ольга МУЗИКА – в.о. завідувачки кафедри образотворчого мистецтва, Тетяна РАДЗИВІЛ – завідувачка кафедри інструментального виконавства) також привітали своїх вихованців, щиро побажавши їм реалізації творчого потенціалу, мирного неба і втілення мрій. Музичне вітання для усіх присутніх – композицію Леонарда Коена «Алилуйя!» виконав викладач кафедри інструментального виконавства Іван БІЛЕНЬКИЙ. Щиро вітаємо наших випускників, бажаємо усіх життєвих гараздів, міцного здоров’я, а головне – Перемоги і процвітання нашій рідній УКРАЇНІ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

1 грудня свій День народження відзначає Кривохижа Анатолій Михайлович, заслужений діяч мистецтв Української РСР, Народний артист Української РСР, професор кафедри хореографії та художньої культури! Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з

ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ АБІТУРІЄНТАМИЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ АБІТУРІЄНТАМИ

14 червня 2022 року доцент кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Коваленко відвідав Комунальний заклад Теплицької селищної ради «Теплицьку дитячу музичну школу». Дирекція закладу, педагоги та учні ознайомилися

На факультеті мистецтв викладачами кафдри музикознавства та вокально-хорових дисциплін було проведено регіональний науково-методичний семінар на тему: «Шляхи оптимізації художньо-педагогічної компетентності майбутнього вчителя у системі мистецької освіти».