ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ АКТУАЛЬНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ НЕФОРМАЛЬНОЇ ТА/АБО ІНФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ ЗДОБУВАЧАМ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 025 «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

16 лютого 2024 року відбулася зустріч гарантів ОП «Музичне мистецтво» зі здобувачами ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр». Тетяна Радзівіл, гарант ОПП «Музичне мистецтво» ОС «Бакалавр» ознайомила всіх присутніх з Порядком визнання результатів навчання, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (http://surl.li/qsoqz). Зокрема був озвучений алгоритм визнання результатів навчання, здобутих у неформальній та інформальній освіті:

1.                     Оформлення документів: подання заяви, декларації та документів (сертифікати, свідоцтва тощо), які засвідчують результати навчання, які отримав здобувач (деканат / дирекція);

2.                     Подання заяви з оформленими документами до навчально-методичного відділу університету на погодження ректором;

3.                     Відповідно до наказу ректора на факультеті/в інституті розпорядженням декана/директора формуються предметні комісії для визнання результатів навчання, набутих у неформальні та/або інформальній освіті;

4.                     Засідання предметної комісії (розгляд поданих документів, обг

оворення, оформлення протоколу та атестаційного листа здобувача);

5.                     Відповідно до рішення предметної комісії формується службова записка декана факультету/директора інституту про визнання результатів навчання;

6.                     Відповідно до наказу ректора про визнання результатів навчання вноситься запис до навчальної картки здобувача.

На прикладі деяких платформ (https://prometheus.org.ua, https://www.coursera.org) Тетяна Радзівіл продемонструвала які курси можна пройти здобувачам спеціальності 025 Музичне мистецтво.

Анатолій Коваленко, гарант ОПП «Музичне мистецтво» ОС «Магістр» зазначив, що до видів неформальної освіти відносять: професійно спрямовані й загальнокультурні курси навчання в центрах освіти, на різних курсах інтенсивного навчання, семінарах, майстер-класах; форму програм неакадемічних обмінів, стажувань, короткотермінових курсів, конференцій, семінарів, олімпіад, практичних занять, літніх чи зимових шкіл, бізнес-шкіл, тренінгів, курсів тощо.

Наприкінці зустрічі завідувач кафедри інструментального виконавства Тетяна Радзівіл побажала здобувачам творчого натхнення та ініціативності в навчанні.

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

14 листопада в 101 аудиторії відбувся захист переддипломної практики студентів І курсу ОКР «спеціаліст» спеціальності «Образотворче мистецтво». До захисту практики майбутні спеціалісти поставилися відповідально, підготувавши належним чином документацію та надавши

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

1 листопада свій День народження відзначає концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Біленький Іван Станіславович. Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів, невичерпної творчої

КОНКУРС «КРАЩИЙ МОЛОДИЙ НАУКОВЕЦЬ УДПУ»КОНКУРС «КРАЩИЙ МОЛОДИЙ НАУКОВЕЦЬ УДПУ»

Ректорат та Рада молодих науковців УДПУ оголошують конкурс «Кращий молодий науковець Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 2015 року». Головною метою конкурсу є виявлення талановитої молоді та підтримка наукових