ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ТЕТЯНОЮ МАЗУР

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ТЕТЯНОЮ МАЗУР

15 лютого 2024 року відбулася творча зустріч «Струни душі» з викладачкою кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, талановитою українською співачкою, авторкою власних пісень Тетяною Мазур.

Звучала різна тематика. Пронизували душу пісні про палкі почуття та відданість: «Листопад», «Спогади», «Believe in love», «Зустріч», «Пташечка». Оспівувалась любов до рідної землі, дому та родини – «Щастя», «Дім». Виконувались твори про сьогодення, про гордість і відвагу, про біль і незламність, про кожного з нас: «Весна-22», «Оберіг».

Все звучало під неймовірний професійний супровід запрошеного гостя, талановитого гітариста Євгена Богдановича.

Також на зустрічі пролунала чудова пісня «Я і ти» – музика Василя Семенчука, слова Ганни Саблук, концертмейстерка – Ірина Бурлака.

На заході панувала затишна та творча атмосфера. Глядачі не шкодували своїх щирих емоцій та оплесків. Заключне слово на цій зустрічі пролунало від виконуючої обов’язки декана факультету мистецтв, кандидатки педагогічних наук, доцентки Ірини Терешко з побажаннями успіху у кожному творінні, відмінних ідей та величезного натхнення.

Під час концерту було зібрано кошти для ЗСУ4337 гривень.

Дякуємо ЗСУ за боротьбу і захист, за можливість працювати, зустрічатися і дарувати один одному хоч трішки радості та дивовижних вражень!

Разом до перемоги!

Слава Україні!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 26 грудня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лопушан Володимир Пилипович! Шановний Володимире Пилиповичу! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

21 травня 2020 р. в онлайн режимі (з використанням платформи Zoom) відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти факультету мистецтв освітнього ступеня «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Захист

З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна! Шановна Ольго Яношівно! Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного