ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КОНКУРС «КРАЩИЙ МОЛОДИЙ НАУКОВЕЦЬ УДПУ»

КОНКУРС «КРАЩИЙ МОЛОДИЙ НАУКОВЕЦЬ УДПУ»

Ректорат та Рада молодих науковців УДПУ оголошують конкурс «Кращий молодий науковець Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 2015 року». Головною метою конкурсу є виявлення талановитої молоді та підтримка наукових досліджень молодих науковців УДПУ.

КОНКУРС «КРАЩИЙ МОЛОДИЙ НАУКОВЕЦЬ УДПУ»

Конкурс проводиться у двох номінаціях:
1. «Кращий молодий вчений» – для молодих науковців, що мають науковий ступінь;
2. «Кращий молодий дослідник» – для молодих науковців без наукового ступеня.
Термін подання документів на конкурс –  до 1 квітня 2016 року.
Відзначення переможців відбудеться на урочистому засіданні Вченої ради УДПУ з нагоди Дня науки.
До участі в конкурсі допускаються молоді науковці УДПУ (віком до 35 років на момент проведення конкурсу), які плідно працюють за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки України.
Учасникам необхідно заповнити анкету (додаток 1) та рейтингову оцінку (додаток 2) і передати їх разом з копіями підтверджуючих документів заступникам деканів з наукової роботи на факультеті.

Адміністрація факультету