ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

11 вересня 2023 року відбулась настановча конференція для здобувачів вищої освіти спеціальності 025 “Музичне мистецтво”.

Ця подія відзначилася теплою та сприятливою атмосферою, де кожен учасник міг отримати відповіді на свої запитання та підготувати себе до найважливішого етапу навчання.

Студенти спеціальності 025 готуються до кар’єри в музичній сфері, і педагогічна практика є невід’ємною частиною  підготовки. На конференції присутні мали змогу поспілкуватись зі своїми наставниками і отримати чіткі поради щодо проходження виробничої (педагогічної) практики у закладах музичної освіти.

Завдяки теплій атмосфері та активній участі всіх присутніх, настановча конференція з педагогічної практики для студентів спеціальності 025 “Музичне мистецтво” стала важливим кроком у їхньому професійному зростанні та підготовці до майбутніх викликів у світі музичного мистецтва. Бажаємо  успіхів на цьому захоплюючому шляху!

Незабутня подорож студентів-хореографів до КиєваНезабутня подорож студентів-хореографів до Києва

Минулого тижня викладачі та студенти-хореографи на чолі із деканом мистецько-педагогічного факультету Оленою Дудник і завідувачем кафедри хореографії та художньої культури Людмилою Андрощук здійснили незабутню поїздку до столиці України.

ВИПУСКНИЙ АТЕСТАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗДОБУВАЧІВ 64-М ГРУПИВИПУСКНИЙ АТЕСТАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗДОБУВАЧІВ 64-М ГРУПИ

18 грудня 2023 року на кафедрі інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбувся випускний атестаційний екзамен здобувачів 64-м групи денної форми навчання спеціальності 025 Музичне мистецтво. Екзаменаційні комісії були затверджені

НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯНА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ

Сьогодні, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 р. № 2728-л «Про проведення акредитаційної експертизи», на кафедрі хореографії та художньої культури розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної