ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНИЙ АТЕСТАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗДОБУВАЧІВ 64-М ГРУПИ

ВИПУСКНИЙ АТЕСТАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗДОБУВАЧІВ 64-М ГРУПИ

18 грудня 2023 року на кафедрі інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбувся випускний атестаційний екзамен здобувачів 64-м групи денної форми навчання спеціальності 025 Музичне мистецтво.

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «Магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України,); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Герасимової Марини Іванівни (секретар комісії, лаборант кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Радзівіл Тетяна Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства; Калабська Віра Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства; Олійник Тетяна Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства.

Кафедрою інструментального виконавства організовано проведення атестаційного екзамену в очному режимі. Екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзамену та оцінюванні виступів випускників.

Під час виступу всі студенти-випускники яскраво продемонстрували свою професійну майстерність з фаху, концертмейстерського класу і диригування.

Вагомий внесок у підготовку студентів до атестаційного екзамену зробили професор кафедри інструментального виконавства Бай Юрій Миколайович, доценти Радзівіл Тетяна Анатоліївна, Коваленко Анатолій Сергійович, Калабська Віра Степанівна, старший викладач Бойко Ірина Михайлівна, викладач Біленький Іван Станіславович.

Тож побажаємо нашим випускникам подальших творчих успіхів на ниві мистецтва, а професорсько-викладацькому складу та студентству факультету мистецтв нових творчих досягнень!

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих успіхів, миру та реалізації у професійній сфері!

20 лютого в актовій залі корпусу №3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся фестиваль-конкурс аматорського мистецтва «Пісенний вернісаж – 2019». Захід було проведено за підтримки Студради та Центру

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Шановні викладачі, дорогі студенти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня знань та початку нового навчального року! Нехай цей навчальний рік стане для Вас особливим, адже Ви робите сміливий крок до

БРАТИ КАПРАНОВИ ПРЕЗЕНТУВАТИМУТЬ В УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ НОВИЙ РОМАНБРАТИ КАПРАНОВИ ПРЕЗЕНТУВАТИМУТЬ В УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ НОВИЙ РОМАН

27 квітня о 13.00 в ауд.401 (навчальний корпус №3) відбудеться презентація нового історичного роману Братів Капранових «Забудь-річка». Брати Капранови про новий роман: «Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на