ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ Зустріч роботодавців із здобувачами спеціальностей 024 Хореографія та 014 Середня освіта (Хореографія)

18 грудня 2023 відбулась зустріч викладачів кафедри хореографії та художньої культури з Радою роботодавців для спеціальностей: 024 Хореографія та 014 Середня освіта (Хореографія). До складу Ради роботодавців ОПП «Хореографія» ОС «бакалавр» та ОПП «Середня освіта (Хореографія)» ОС «магістр» входять: Чернявська Ольга Володимирівна, кандидат педагогічних наук, завідувач практики (навчальної, виробничої) Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв; Руденко Світлана Ігорівна, директор Благовіщенської школи мистецтв; Луценко Наталія Петрівна, в.о. директора Побузького міського Будинку культури “Металург” Побузької селищної ради; Топчій Ірина, директор Черкаської гімназії № 9; Браткевич Тетяна Леонідівна; Директор Білгород-Дністровського ліцею “Пріоритет” (вчитель вищої категорії, “Старший вчитель”), Глобчак Вікторія Вікторівна – приватний підприємець, директор міжнародного хореографічного фестивалю «Global-Dance», керівник хореографічного колективу «Крок вперед» (м.Умань).. На зустрічі відбулось обговорення питань:

1. Реалізація творчої практичної частини кваліфікаційних робіт ОС «Магістр».
  2. Узгодження можливостей проходження практики здобувачами ОС «магістр» та «бакалавр» на базі освітніх закладів.
  3. Перегляд договірних умов про співпрацю УДПУ імені Павла Тичини та закладів освіти.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 16 травня 2015 року на базі кафедри хореографії та

З введенням карантинних норм змінився наш ритм життя та відповідно і форми навчання, з’явилися нові мистецькі конкурси, що підтримують творчу молодь та надають можливість продемонструвати свої таланти. Навесні цього року

ЗАПРОШУЄМО НА ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE У ЛИПНІЗАПРОШУЄМО НА ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE У ЛИПНІ

Літо, відпустки, тому у липні розглянемо лише дві теми, кожну у двох повторах о 10:15 та 16:15 у Webex. 6 липня на численні прохання про авторські ідентифікатори та їх застосування