ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СЛОВО КОБЗАРЯ НА ВІКИ У НАШІЙ ПАʼМЯТІ!

СЛОВО КОБЗАРЯ НА ВІКИ У НАШІЙ ПАʼМЯТІ!

Протягом багатьох віків український народ створював традиції, притаманні тільки українському народу, в яких відображається національний характер, патріотизм та волелюбність. Джерелом таких традицій є народна творчість, зокрема творчість народного поета, великого Кобзаря – Тараса Шевченка.
Сьогодні, з нагоди 153-ї річниці з дня перепоховання Тараса Шевченка, на подвір’ї нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, учасники українського народного хору «Кобзар» під керівництвом свого керівника – заслуженого працівника культури України Василя Васильовича Семенчука, виконали духовний гімн України на слова Великого Кобзаря «Реве та стогне Дніпр широкий».

СЛОВО КОБЗАРЯ НА ВІКИ У НАШІЙ ПАʼМЯТІ!

До такої гарної події долучилися студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету, аби вкотре вшанувати пам’ять Тараса Шевченка.

СЛОВО КОБЗАРЯ НА ВІКИ У НАШІЙ ПАʼМЯТІ! СЛОВО КОБЗАРЯ НА ВІКИ У НАШІЙ ПАʼМЯТІ!

Тарас Григорович Шевченко по праву заслуговує носити звання представника національної культури нашої держави. Його життя і творчість розкриває новітні стандарти виховання любові до рідної землі, гордості за свій народ, який має високі моральні якості, славне героїчне минуле та багату творчу спадщину.
Безперечним є той факт, що твори Т. Шевченка є джерелом художньої спадщини для створення та передачі національної ідеї засобами мистецтва. Через невмирущі поетичні образи він передає глибинну духовність українського народу, його велич та непохитність перед ворогами. Таpас Гpигоpович все своє життя пов’язав із долею України. Вся його твоpчість пpосякнута думкою лише пpо Укpаїну та її майбутнє.

3 коментарі до “СЛОВО КОБЗАРЯ НА ВІКИ У НАШІЙ ПАʼМЯТІ!”

1. Дякую за пережиті прекрасні почуття! А манера диригування Василя Васильовича просто заворожує і захоплює! Браво!!!!

2. Я радий що ми УКРАЇНЦІ, а саме головне, що ми не забуваємо наших героїв!

3. Дякуємо від щирого серця за такі хвилюючі моменти!