ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗВІТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗВІТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

Сьогодні відбувся творчий звіт українського народного хору «Кобзар» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Художній керівник хору – заслужений працівник культури України Василь Семенчук.

ТВОРЧИЙ ЗВІТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

В концертній програмі прозвучали пісні сповнені глибоким змістом, який щоразу розкривав найрізноманітніші образи України через призму патріотичного духу її народу, серед яких:
«Думи мої» – слова Тараса Шевченка, музика Євгена Козака, обробка Анатолія Авдієвського.
«Учітеся, брати мої» – слова Тараса Шевченка, музика Анатолія Кос-Анатольського.
Українська народна пісня-псальм в обробці Анатолія Купчика «Ой, хто, хто Миколая любить…».
«Козацькому роду нема переводу!»  – слова Мирослава Воньо, музика Миколи Балеми.
Українська народна пісня-веснянка в обробці Анатолія Авдієвського «Вербовая дощечка» – солістка Тетяна Хлівна.

ТВОРЧИЙ ЗВІТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

Українська народна пісня в обробці Олександра Стадника «Ой їхали хлопці з ярмарку».
Українська народна пісня в обробці Івана Бідака «Ой піду я на долину».
Українська народна пісня в обробці Євгена Кухарця «Вийди, Грицю, на вулицю».
Українська народна пісня в обробці Євгена Кухарця «Закувала зозуленька на стодолі, на розі».
Українська народна пісня в обробці Олександра Стадника «На вулиці музиченька грає».
Українська народна пісня в обробці Івана Бідака «На Івана, на Купала» – солістка Тетяна Хлівна.
Слова Миколи Негоди, музика Анатолія Пашкевича, «Степом» – солістка Анастасія Шинкарук.

ТВОРЧИЙ ЗВІТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

Українська народна пісня в обробці Афанасія Медражевського «Ой там за лісочком».
Українська народна пісня на слова Тараса Шевченка, музика Данила Крижанівського, обробка Анатолія Пашкевича – «Реве та стогне Дніпр широкий».

ТВОРЧИЙ ЗВІТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

Привітати учасників хору та їх керівника із блискучим виступом прийшов проректор з науково-педагогічної роботи (гуманітарні питання), завідувач кафедри музичного мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент Балдинюк Дмитро Іванович.

ТВОРЧИЙ ЗВІТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

Почесним гостем святкового концерту став попередній керівник хору «Кобзар» Анатолій Тимофійович Купчик. Колишні вихованці подякували Анатолію Тимофійовичу за ті знання та вміння, які в свій час отримали від нього.

ТВОРЧИЙ ЗВІТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

Вітаємо учасників українського народного хору «Кобзар» з прекрасним виступом! Бажаємо творчого натхнення та незгасаючої енергії, аби й надалі нести у світ велич та красу українського музичного мистецтва!

Один коментар до “ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗВІТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»”