ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

6 листопада 2023 року у режимі онлайн (платформа Google Meet)) відбулась звітна конференція з виробничої практики для здобувачів 263-М групи 2 курсу ОС «Магістр» спеціальність 014 Середня освіта (Хореографія).

Виробнича практика є невід’ємною частиною підготовки магістрів до майбутньої професійної діяльності, сприяє поглибленому вивченню професійної діяльності вчителя-хореографа на основі засвоєних студентом теоретичних та практичних знань, фахових дисциплін і методики їх навчання, сформованих знань, умінь і навичок з виховної роботи.

Під час проходження практики студенти ознайомились із сучасним станом навчально-виховної роботи та передовим педагогічним досвідом освітніх закладів, співпрацювали з викладачами, вчителями, керівниками танцювальних колективів.

На звітній конференції були присутні: керівник виробничої практики, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, доцент Бикова Ольга Вікторівна, заступник завідувача кафедри з практики, викладач кафедри хореографії та художньої культури Тандитна Ірина Сергіївна та магістранти 263 групи заочної форми навчання, що успішно прозвітували про проходження виробничої практики.

Результати проходження виробничої практики представлені у сформованих папках зі звітними документами по практиці, які передбачені положеннями робочої програми.

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОГО НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАРУ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОГО НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАРУ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародного науково-методичного інтернет-семінару «Молодь, освіта, наука та мистецтво», який відбудеться 6 грудня 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні, 4 липня, свій ювілейний День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва, заступник декана факультету мистецтв Король Анатолій Миколайович! Шановний Анатолію Миколайовичу! Прийміть наші найщиріші вітання! Бажаємо, щоб

ЗАПРОШУЄМО НА ОСТАННЮ ЛІТНЮ СЕРІЮ ВЕБІНАРІВ 2020 РОКУ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATEЗАПРОШУЄМО НА ОСТАННЮ ЛІТНЮ СЕРІЮ ВЕБІНАРІВ 2020 РОКУ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE

У продовж 6-10 липня 2020 року представники вишів і наукових установ України зможуть пройти навчання за програмою вебінарів із використання бази даних Web of Science Core Collection.  Варто зазначити, що