ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 3, 4 КУРСІВ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 024 ХОРЕОГРАФІЯ ТА 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ) ОС «БАКАЛАВР»

Проходження практика здобувачами є важливою складова навчально-виховного процесу та займає одне із центральних місць у професійній підготовці фахівця з хореографічного мистецтва.

6 листопада 2023 року в форматі онлайн відбулася настановча конференція з навчальної практики (керівника хореографічного колективу) для здобувачів 36 та 36-А груп спеціальність 024 Хореографія денної форми навчання та настановча конференція з виробничої (педагогічної) практики для здобувачів 41 групи спеціальність 014 Середня освіта (Хореографія) та 46 групи спеціальність 024 Хореографія денної форми навчання.

Питання, які виносилися на обговорення під час конференцій:

• мета та завдання практики;
  • зміст діяльності здобувачів вищої освіти;
  • форми звітності здобувачів вищої освіти про практику;
  • критерії оцінювання роботи здобувачів вищої освіти під час практики;
  • техніка безпеки під час проходження виробничої практики.

Загалом настановчі конференції були успішними. Бажаємо здобувачам вищої освіти вдалого проходження практики та здобуття нових професійних навичок та вмінь!

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

Вітаємо викладача кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяну Анатоліївну та її наукового керівника, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Уманського державного педагогічного університету

25.03.2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на кафедрі хореографії та художньої культури було проведено методичний семінар «Европейські індикатори якості освітніх досліджень». Захід відбувся в рамках проекту

Шановні колеги! Кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошують взяти участь у роботі Регіонального науково-методичного семінару «Мистецько-педагогічна діяльність Павла Муравського в контексті розвитку