ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА IX МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЮ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IX Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО», яка відбудеться 23-24 листопада 2023 року на базі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Тематичні напрями конференції:

• Концептуальні засади сучасної мистецької освіти.
  • Естетичні та етичні основи педагогічної майстерності майбутніх учителів мистецьких дисциплін.
  • Психолого-педагогічні засади мистецької освіти.
  • Педагогічна інноватика в системі мистецької освіти.
  • Інтеркультурні тенденції сучасної мистецької освіти.
  • Музикознавство та вокально-хорове мистецтво – проблеми, сьогодення, перспективи.

Участь у конференції дистанційна (онлайн Zoom). Посилання на вхід у Zoom Конференцію:

ID конференції: 859 3840 0137

Код доступу: 993798

Орієнтовний регламент роботи конференції (за київським часом)

23 листопада 2023 року

09:45-10:00 Онлайн під’єднання учасників конференції до платформи Zoom
10:00-12:00 Відкриття конференції. Пленарне засідання
12:00-14:00 Обідня перерва
14:00-17:00 Музичний телеміст Україна – Китай

24 листопада 2023 року

10:00-12:00

Лекція «Мистецтво після Майдану». Лектор – Геннадій ГУТГАРТС, керівник Благодійної організації «Благодійний фонд «Добре серце Київ», художник, куратор першого міжнародного мультижанрового фестивалю мистецтв «Свобода вибору».

14:00-17:00 Дискусійні платформи за секціями

Робочі мови: українська, польська, англійська, німецька.

Організаційний комітет планує видрукувати тези – у збірнику матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво».

Програма конференції, сертифікати і збірники тез в електронному форматі будуть надіслані учасникам на їх електронні адреси.

З більш детальними умовами участі в конференції – ознайомтесь, будь ласка, в інформаційному листі.

Завантажити (DOCX, 23KB)

Команда нашого факультету «Чорний квадрат» взяла участь у відбірковій грі КВН на Кубок ректора УДПУ.Команда нашого факультету «Чорний квадрат» взяла участь у відбірковій грі КВН на Кубок ректора УДПУ.

1 квітня, у Всесвітній день сміху, команда мистецько-педагогічного факультету  у складі: Багірова Расіма, Анохіної Надії, Степури Костянтина, Шевчук Анастасії (31 група), Лук’янової Оксани (15 група)

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Шановні абітурієнти та батьки майбутніх вступників! Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться 12 лютого 2016 року о 14 год. в приміщення нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені

МАЙСТЕР-КЛАС АРТУРА КЛОЗЕ В УДПУ!МАЙСТЕР-КЛАС АРТУРА КЛОЗЕ В УДПУ!

Нещодавно у 213 аудиторії нового корпусу відбувся майстер-клас «Мистецтво коміксів» відомого художника-мультиплікатора з Німеччини Артура Клозе, який співпрацює з Центром сучасного мистецтва (м. Берлін). Учасники майстер-класу – студенти та викладачі