ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС АРТУРА КЛОЗЕ В УДПУ!

МАЙСТЕР-КЛАС АРТУРА КЛОЗЕ В УДПУ!

Нещодавно у 213 аудиторії нового корпусу відбувся майстер-клас «Мистецтво коміксів» відомого художника-мультиплікатора з Німеччини Артура Клозе, який співпрацює з Центром сучасного мистецтва (м. Берлін).

Учасники майстер-класу – студенти та викладачі університету, учителі та учні міських закладів освіти, школи мистецтв. Майстер-клас зібрав багато бажаючих, тож довелося навіть змінити аудиторію.

Художник не вперше перебуває на Черкащині. Раніше він вивчав орнаменти трипільської культури в селі Леґедзине та показував учням місцевої школи та сільським бабусям майстер-клас із малювання коміксів.

Майстер-клас розпочався з цікавих розповідей про рідне місто художника і показу презентацій, демонстрації коміксів всесвітньовідомих майстрів мультиплікації. Слухачі із захопленням занурилися  в роботу, виконуючи цікаві завдання Артура Клозе, який миттєво завоював увагу великої аудиторії. Непомітно промайнув час, і ось уже аналіз результатів, перегляд малюнків-карикатур, створених учасниками! Найбільшу кількість голосів отримав студент 4 курсу факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво» Олесь Саркаров, який давно захоплюється створенням коміксів. Переможець отримав у подарунок від Артура книгу з його малюнками.

За дорученням ректора університету, професора Олександра Безлюдного декан факультету мистецтв Інна Терешко вручила подяку та сувенірну продукцію УДПУ імені Павла Тичини Артуру Клозе.

Дякуємо художнику за цікавий майстер-клас, бажаємо натхнення на нові ідеї та сил на їх втілення! Надіємось на подальшу плідну співпрацю!