ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

21 липня  свій День народження  відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва  Сирота Зоя Миколаївна.

Шановна імениннице! Вітаємо Вас з  Днем народження ! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, благополуччя та добра. Хай ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і бажання творити добро завжди супроводжують вас, а  на Вашому життєвому шляху не буде ніяких перешкод. Щедрої  долі, миру і злагоди Вам і Вашим близьким.

Хай здоров’я, радість і достаток,
Сиплються не мов вишневий цвіт
Хай малює доля з буднів свято,
І дарує Вам багато літ!