20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ «УНІВЕРСИТЕТСЬКА МОБІЛЬНІСТЬ: MOBILE ART EDU CAMP»

УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ «УНІВЕРСИТЕТСЬКА МОБІЛЬНІСТЬ: MOBILE ART EDU CAMP»

Нещодавно (18–24 липня 2021 р.) викладачі кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини кандидат педагогічних наук, доцент Олена Семенова та кандидат педагогічних наук, доцент Олена Побірченко прийняли участь у реалізації Проєкту Українського культурного фонду «УНІВЕРСИТЕТСЬКА МОБІЛЬНІСТЬ: MOBILE ART EDU CAMP», який проходив на базі  Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Організатори  мобільного мистецького табору очікують, що реалізація проєкту дасть змогу підвищити рівень професійної та педагогічної майстерності викладачів і студентів університетів-партнерів, розширити коло знань щодо професійної і творчої діяльності, ознайомитися з мультинаціональними народними традиціями регіонів та з творчими здобутками митців, залучивши творчу молодь до світових і національних цінностей.

Учасниками проєкту були здобувачі вищої освіти та викладачі педагогічного факультету кафедри музичного та образотворчого мистецтва Ізмаїльського державного гуманітарного університету Шишман І. І., Кара О. Д., Пастир І. В., а також студенти і викладачі кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Університету Григорія Сковороди в Переяславі: Носаченко Т. Б., Ігнатенко Н. В., Стрілець О. В. та ін.

Відповідно до програми проєкту відбулися майстер-класи з малярства на склі, мистецтва витинанки, ручного ткацтва, текстильного дизайну, а також із виготовлення сучасної іграшки. Арт-пленер проходив у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав», музеї народної архітектури і побуту Середньої Наддніпрянщини, де учасники проєкту з великою цікавістю мали змогу ознайомитися із цінними колекціями найдавнішої монументальної скульптури та предметів побуту, оглянути відтворені житла пізнього кам’яного віку (ХV-Х тис. до н. е.), періоду черняхівської культури (ІІ-ІVст. ст.), напівземлянки часів Київської Русі (ХІ ст.) з Переяслава та інші пам’ятки народної архітектури (хати і господарські споруди). Особливе враження викликали 15 вітряків, перевезених із багатьох областей України, а також церкви св. Георгія, св. Параскеви.) які вабили своєю величністю та вишуканими формами.

Відвідування меморіального музею Г. С. Сковороди, музею кобзарства, музею заповіту Т. Г. Шевченка додали позитивних емоцій та незабутніх вражень про велич української культурної спадщини.

Час перебування в Переяславі минув у творчій і дружній атмосфері,  відкрив нові можливості для творчого спілкування, обміну досвідом та народження нових цікавих ідей та мистецьких проєктів.

Щиро дякуємо організаторам, приймаючій стороні, а також всім учасникам за чудову можливість такого спілкування! Бажаємо натхнення на нові задуми, втілення ідей і творчих досягнень!!!

Залишити відповідь

Схожі новини

ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ У ВИКОНАННІ СТУДЕНТІВ-МАГІСТРАНТІВ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВАВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ У ВИКОНАННІ СТУДЕНТІВ-МАГІСТРАНТІВ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА

21 грудня в актовій залі музичного корпусу відбувся концерт інструментальної музики у виконанні студентів-магістрантів кафедри інструментального виконавства: Бєлєкчі Алли, Редванського Володимира, Бондар Ольги, Цимбал Вікторії, Гайсенюк Анни, Шевченко Романа, Обманець

ПРОДОВЖУЄМО РОБОТУ IV МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»ПРОДОВЖУЄМО РОБОТУ IV МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

Регламент роботи другого дня конференції (за київським часом) 9 квітня 2021 р. 10.00 майстер-клас спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста Черкаської дитячої музичної школи № 1 імені М. В. Лисенка Л.O. Мусеровської на тему: «Вокально-технічний розвиток

ВІТАЄМО ВОЛОДАРІВ КУБКУ ПЕРЕМОЖЦІВ ХХІІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ БАЯНІСТІВ-АКОРДЕОНІСТІВ «PREMIO DELLA CITTA LANCIANO»!ВІТАЄМО ВОЛОДАРІВ КУБКУ ПЕРЕМОЖЦІВ ХХІІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ БАЯНІСТІВ-АКОРДЕОНІСТІВ «PREMIO DELLA CITTA LANCIANO»!

З 26 вересня по 1 жовтня в італійському місті Ланчіано (регіон Аббруццо) проходив ХХІІІ Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Premio della citta Lanciano». Серед країн-учасниць були Австрія, Білорусь, Ізраїль, Казахстан, Китай, Литва,