День: 10.11.2023

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнського науково-практичного семінару «Ключові аспекти підготовки майбутніх керівників хореографічних колективів», який відбудеться 16 листопада 2023 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла

ЗАПРОШУЄМО НА IX МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЮ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»ЗАПРОШУЄМО НА IX МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЮ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IX Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО», яка відбудеться 23-24 листопада 2023 року на базі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.