ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ КЕРІВНИКІВ ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВІВ»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнського науково-практичного семінару «Ключові аспекти підготовки майбутніх керівників хореографічних колективів», який відбудеться 16 листопада 2023 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Напрями роботи семінару:

1. Розробка навчально-методичного інструментарію для роботи у хореографічному колективі.
  2. Професійне зростання керівника хореографічного колективу в умовах сьогодення.
  3. Співпраця керівника та учасників хореографічного колективу.
  4. Вивчення вітчизняного та зарубіжного досвіду підготовки хореографів.

Для участі у семінарі необхідно зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfYRGNtqDVMelIJsgv5IOCFGOkFdbQqdCPLWQrt5fyQmGRppA/viewform або надіслати на електронну адресу a.podhorinova@gmail.com заявку на участь до 12 листопада 2023 року (включно).

Участь безкоштовна. Усі зареєстровані учасники отримають програму семінару, анотовані матеріали та сертифікат.

Доповідачі зможуть опублікувати матеріали досліджень у збірнику тез XI Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 21 березня 2024 року.

Регламент: доповідь – до 10 хвилин, майстер-клас – до 20 хвилин.

Початок семінару: 16 листопада 2023 року об 11.00 (онлайнплатформа Google Meet за посиланням https://meet.google.com/qbt-acmv-twj.

Завантажити (DOCX, 23KB)

5 червня 2016 року в славному м. Івано-Франківську відбувся ІІІ Відкритий обласний фестиваль народного танцю «Арканове коло». Організаторами фестивалю виступили: Івано-Франківська обласна державна адміністрація, Обласна рада, Управління культури, національностей та

ІІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВАІІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

15 березня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Базильчук Леонід Володимирович! Шановний  імениннику! Прийміть щирі слова вітання від імені всього нашого колективу. Від усієї душі