ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 24 квітня 2020 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій, творчий звіт хореографічних колективів.

Робота конференції планується за такими напрямами:

1. Актуальні проблеми навчання та виховання засобами мистецтва;
  2. Теоретичні та методологічні аспекти формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії;
  3. Сучасні стратегії підготовки майбутнього вчителя хореографії;
  4. Інтеграція мистецтв в системі хореографічної освіти.

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Реєстрація учасників конференції – 24 квітня 2020 року в навчальному корпусі № 3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за адресою: м. Умань, вул. Садова, 28 з 9.00 до 10.00 год.

Відкриття конференції – 24 квітня 2020 року об 11:00.

Тези доповідей будуть видрукувані до початку конференції у збірнику матеріалів конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти».

Тези приймаються до друку українською, англійською або польською мовою.

Dear Colleagues,

We look forward to welcoming you at the meeting of the 7th International Scientific and Practical Conference “Modern Strategies for the Development of Choreographic Education“, which will be held on April 24, 2020 at the Choreography and Artistic Culture Department of Pavlo Tychyna Uman State Pedagogical University.

The program of the conference includes: plenary session, workshops, choreographic teams creative report.

The work of the conference is planned in the following areas:

1. Actual problems of teaching and education by means of art;
  2. Theoretical and methodological aspects of forming a creative potential of a future choreography teacher;
  3. Modern strategies for training a choreography teacher;
  4. Art integration in the system of choreographic education.

Conference working languages: Ukrainian, English.

Registration of the participants: April 24, 2020; academic building № 3 of the Pavlo Tychyna Uman State Pedagogical University at the address: Uman, 28 Sadova Street, from 9.00 to 10.00.

Opening of the conference – April 24, 2020 at 11:00.

Conference abstracts will be published before the beginning of the conference in the collection of conference materials “Modern Strategies for the Development of Choreographic Education”.

Abstracts are accepted for publication in Ukrainian, English or Polish.

Information letter