ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Нещодавно відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт ОКР «Магістр» та ОКР «Спеціаліст» денної та заочної форми навчання спеціальності «Образотворче мистецтво». Ця подія стала справжнім святом краси і творчості! На розгляд Державної екзаменаційної комісії студенти представили результати своєї наукової і творчої праці.
Специфікою кваліфікаційних робіт є те, що вони складаються з двох частин: теоретичної і практичної. Теоретична частина виконується у вигляді пояснювальної записки, у якій розглядається історичний і методичний аспект досліджуваної проблеми. Практична частина являє собою самостійний твір мистецтва, виконаний у будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладна творчість тощо).
Зокрема було розглянуто наступні роботи:
Розвиток творчого потенціалу майбутнього вчителя образотворчого мистецтва в процесі виконання декоративно-абстрактних живописних композицій. Виконавець Янкевич Анастасія Віталіївна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна.

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ  СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ  СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Виховний потенціал українського декоративно-прикладного мистецтва у змісті фахової підготовки майбутнього художника-педагога. Виконавець Онофрійчук Олександр Сергійович. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Пічкур Микола Олександрович.

Формування колористичної культури майбутнього вчителя образотворчого мистецтва у процесі живописної творчості. Виконавець Горчинська Тетяна Сергіївна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна.

Художньо-методичні засади підготовки майбутнього вчителя образотворчого мистецтва до роботи в пейзажному жанрі графіки. Виконавець Феокрітова Людмила Василівна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Базильчук Леонід Володимирович.

Формування художньої майстерності майбутнього вчителя образотворчого мистецтва в процесі виконання декоративної тематичної композиції. Виконавець Шайдецький Валентин Станіславович. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Пічкур Микола Олександрович.

Теоретико-практичні основи образно-символічної композиції натюрморту в процесі навчання живопису майбутнього вчителя образотворчого мистецтва. Виконавець Скляр Катерина Анатоліївна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Базильчук Леонід Володимирович.

Методика навчання майбутнього вчителя образотворчого мистецтва композиції пейзажу. Виконавець Ярова Єлизавета Борисівна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Пічкур Микола Олександрович.

Розвиток естетичного смаку учнів на уроках образотворчого мистецтва у процесі створення тематичної композиції. Виконавець Лавриченко Оксана Михайлівна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна.

Розвиток художньо-творчого потенціалу учнів на уроках образотворчого мистецтва засобами натюрморту. Виконавець Білоус Юлія Володимирівна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Сирота Всеволод Маркович.

Формування навичок і вмінь до створення художнього образу засобами портретного жанру в учнів середніх класів. Виконавець Качур Вікторія Вікторівна. Керівник – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович.

Вивчення особливостей петриківського розпису з учнями загальноосвітньої школи. Виконавець Романченко Олеся Геннадіївна. Керівник – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович.

Виховання художнього смаку старшокласників засобами народного мистецтва (на матеріалі вишивки Уманщини). Виконавець Петренко Світлана Миколаївна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна.

Формування художньої майстерності майбутнього вчителя образотворчого мистецтва в процесі виконання декоративного панно (в техніці батика) Виконавець Грималюк Роман Валерійович. Керівник – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович.

Художньо-методичні засади підготовки майбутнього вчителя образотворчого мистецтва до творчого самовираження в пейзажному жанрі живопис. Виконавець Гордаш Андрій Миколайович. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Базильчук Леонід Володимирович.

Розвиток образного мислення майбутнього вчителя образотворчого мистецтва в процесі роботи над тематичним натюрмортом. Виконавець Ткаченко Олександр Володимирович. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна.

Творчий аспект самовираження засобами графіки у процесі підготовки майбутнього вчителя образотворчого мистецтва. Виконавець Шугалія Людмила Олександрівна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Сирота Всеволод Маркович.

Усі студенти показали високий рівень фахової підготовки.
Вітаємо випускників із успішним захистом та бажаємо подальших творчих злетів, реалізації задуманих планів, оптимізму і віри в свої сили!

Один коментар до “ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»”

1. Усім нашим випускникам бажаємо світлої долі, здійснення планів і творчої наснаги! нехай щастить у житті!