ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄТЬСЯ ФОТОКОНКУРС «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»!

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄТЬСЯ ФОТОКОНКУРС «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»!

Дорогі красуні!

На факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошується фотоконкурс «Дівчина з обкладинки»!

Кожна дівчина мріє відчути себе фотомоделлю, тож наш факультет надає вам таку можливість.

Умови фотоконкурсу:

• бути студенткою факультету мистецтв;
  • заповнити анкету;
  • надіслати фото.

Заявки на участь прийматимуться до 5 квітня 2020 року.

Голосування розпочнеться 7 квітня об 00:01 год. в онлайн режимі (Фотоконкурс “Дівчина з обкладинки”) і триватиме до 00:00 год. 17 квітня. Усім бажаючим буде надана можливість віддати свій голос за кожне фото, яке сподобалось не більше одого разу і з одного пристрою! Після завершення голосування результати буде висвітлено на сайті факультету мистецтв.

Анкети та фото надсилайте на електронну адресу groshovikiryna@ukr.net або на номер у Viber 0969835481.

Завантажити анкету

Ми чекаємо на Вас!