ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ІГОРЯ АНДРІЄВСЬКОГО

УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ІГОРЯ АНДРІЄВСЬКОГО

23 вересня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ» проведено майстер-клас Ігоря Михайловича Андрієвського. Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Коваленко.

Кандидат мистецтвознавства, професор, професор кафедри скрипки Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, народний артист України Ігор Михайлович Андрієвський у дистанційному форматі на платформі ZOOM провів майстер-клас на тему «Деякі проблеми вивчення творів Й. С. Баха у контексті парадигми сучасного виконавського простору». Як результат ‒ розкрито секрети розуміння змісту та виконавських проблем музики німецького композитора.

Подію можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1xB6Lb5oKRjIJVPxIodkfIG9zDVKpMWGN/view?usp=sharing

Адміністрація факультету мистецтв та співробітники кафедри інструментального виконавства дякують Ігорю Михайловичу Андрієвському за натхненну діяльність і бажають нових звершень у галузі музичного мистецтва!

СТАЖУВАННЯ В МІЖНАРОДНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ШИЛЛЕРАСТАЖУВАННЯ В МІЖНАРОДНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ШИЛЛЕРА

Шановні викладачі та аспіранти! Запрошуємо бажаючих долучитися до групи, яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Парижу в Міжнародний університет Шиллера (кампус в Парижі) http://paris.schiller.edu/ «Організація навчального процесу, інноваційні методи та

ВІДБУВСЯ ПЕРЕГЛЯД АКАДЕМІЧНИХ І ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ПЕРЕГЛЯД АКАДЕМІЧНИХ І ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

На передодні новорічних свят на факультеті мистецтв відбувся перегляд академічних і творчих робіт студентів напряму підготовки «Образотворче мистецтво». Викладачі кафедри образотворчого мистецтва мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом

ВІТАЄМО ДУДНИК ОЛЕНУ ВОЛОДИМИРІВНУ З ЮВІЛЕЄМ!ВІТАЄМО ДУДНИК ОЛЕНУ ВОЛОДИМИРІВНУ З ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодні 26 вересня 2013 року свій ювілей святкує кандидат історичних наук, доцент, декан мистецько-педагогічного факультету, директор інституту розвитку дитини Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і просто чудова людина