ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРОВЕДЕНО ІІІ МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

22–23 вересня 2022 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини було проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти». У дистанційному форматі на платформі ZOOM різні аспекти інструментального мистецтва обговорювали митці та науковці з різних країн світу: Китаю, Мексики, Сербії, США, Угорщини, України та ін.

Зі вступним словом до учасників конференції звернулася проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Тетяна Леонідівна Годованюк. Вона зазначила, що мистецький фронт не менш важливий, ніж військовий, гуманітарний, освітній чи будь-який інший, а мистецька освіта під час війни – це зброя.

З вітальним словом звернулася декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Григорівна Терешко. Вона побажала учасникам нових цінних ідей, продуктивної роботи, перспективних горизонтів та реалізації задумів!

Учасників заходу привітала завідувач кафедри інструментального виконавства, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Анатоліївна Радзівіл. Вона запросила гостей до активного обговорення актуальних проблем сучасного мистецтва.

Доповідачами на пленарному засіданні конференції виступили: Черепанин Мирон Васильович, доктор мистецтвознавства, професор кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Щепакін Василь Михайлович, доктор мистецтвознавства, доцент, доцент кафедри теорії та історії музики Харківської державної академії культури, Черкасов Володимир Федорович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри музичного мистецтва Закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради, Паламарчук Віктор Аркадійович, викладач кафедри музичного мистецтва Львівського національного університету ім. І. Франка, Seth Neistadt, викладач High School Brainerd, коуч в Central Lakes College.

Переглянути пленарне засідання конференції можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1UXwTr5Ab_wrD9p-ZNJjOrWqjW2FnYNUq/view?usp=sharing

Практичну частину конференції творили провідні фахівці України: Андрієвський Ігор Михайлович, кандидат мистецтвознавства, професор, професор кафедри скрипки Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, народний артист України; Долгіх Марина Василівна, кандидатка мистецтвознавства, заслужена діячка мистецтв України, членкиня Національної спілки композиторів України, викладачка-методистка Кропивницького музичного фахового коледжу; Доценко Володимир Ігорович, заслужений артист України, професор, професор кафедри народних інструментів ХНУМ імені І. П. Котляревського

Модератор ‒ Анатолій Сергійович Коваленко, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини.

Адміністрація факультету мистецтв дякує всім учасникам конференції за активну участь та бажає нових звершень у галузі мистецької освіти!

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕМ’ЄРУ ТАНЦЮВАЛЬНОЇ КАЗКИ «12 МІСЯЦІВ»ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕМ’ЄРУ ТАНЦЮВАЛЬНОЇ КАЗКИ «12 МІСЯЦІВ»

Останніми роками гарною традицією кафедри хореографії та художньої культури стала підготовка хореографічних вистав. Їх перелік постійно зростає. Протягом кількох років були підготовлені такі проекти як «Ромео і Джульєтта», «Пригоди Попелюшки

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014»ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014»

11 квітня 2014 р. кафедрою хореографії та художньої культури організовується Міський відкритий хореографічний фестиваль «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014», який проходитиме за адресою: м. Умань, вул. Садова, 28, актова зала нового корпусу  Уманського

ВІТАЄМО ТРІО «SERBIAN STAR»!ВІТАЄМО ТРІО «SERBIAN STAR»!

Вітаємо тріо «SERBIAN STAR» у складі Джорджевича Александара, Дрманича Йована, Марковича Дарко та іхнього художнього керівника – доцента кафедри інструментального виконавства Гусака Владислава Анатолійовича з отриманням Диплому ІII ступеня на