ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС СЕРГІЯ НЕДУЖОГО «ІГРОВІ МУЛЬТИМЕДІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА УРОКАХ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА»

На сучасному етапі розвитку науково-технічного прогресу спостерігається збільшення впливу медіа на людину. Цей процес знайшов своє відображення і у музичній освіті. Успішне застосування інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітній школі можливе лише за умови володіння навичками їх використання майбутніми вчителями музики у загальноосвітній школі.

На кафедрі музикознавства та вокально-хорових дисциплін для студентів 32, 38 та 41 груп факультету мистецтв з методики музичного виховання було проведено майстер-клас (викладач – доцент Сирота Зоя Миколаївна) на тему: «Ігрові мультимедійні технології на уроках музичного мистецтва».

Вчительство – це і мистецтво і праця. Саме вчитель, педагог, викладач, вихователь закладає і створює основу творчої людської діяльності. Ці слова саме про нього, викладача Таращанської дитячої музичної школи Сергія Вікторовича Недужого, який підготував і талановито провів майстер-клас для майбутніх учителів музичного мистецтва.

Він ознайомив студентів з цікавими програмами, які допомагають дітям в ігровій формі швидко засвоїти навчальний матеріал.

Перша гра «MuzColleg Student 1» розрахована на дітей молодшого шкільного віку. З її допомогою діти вивчають назви нот, їх розташування на нотному стані та клавіатурі, вивчають музичні символи, ритмічні послідовності, музичні тембри.

Друга гра «MuzColleg Student 2» розрахована на учнів старших класів, які вже мають базові знання. За допомогою цієї програми діти розвивають музичний слух, вивчають музичні розміри, інтервали та акорди.

Сергій Вікторович продемонстрував серію відеороликів, розроблену Ганною Наумовою, які стимулюють та активізують навчальну діяльність учнів на уроках музичного мистецтва.

Використання ігрових мультимедійних технологій на уроках музичного мистецтва є перспективним напрямом розвитку навчального процесу сучасної школи.

Для студентів проведений майстер-клас був змістовний, цікавий і корисний, адже вони отримали необхідні знання для свого подальшого професійного зростання.

Студентка 32 групи
факультету мистецтв
Ткачук Юлія,
науковий керівник, доцент Сирота З. М.