ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження святкує викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Тарасюк Леся Михайлівна!

Шановна імениннице! Прийміть найтепліші вітання з Днем народження!
Нехай накопичений життєвий досвід і мудрість допоможе досягти Вам нових висот! Нехай збудуться Ваші найпотаємніші бажання, збережеться все хороше, що є у Вашому житті і примножаться миті радості, любові та оптимізму, а яскраві барви життя завжди наповнюють свіжістю щоденну палітру.
Бажаємо, щоб удача, успіх і натхнення були вірними супутниками у всіх Ваших починаннях, а здоров’я і благополуччя – у щоденному житті.

white orchids on water with drop

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін