ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 10 червня, свій День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, художній керівник народного аматорського академічного жіночого хору «Юність», яскрава творча особистість, чарівна, розумна, доброзичлива жінка Ятло Людмила Григорівна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас с Днем народження ! Зичимо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди та достатку, життєвого оптимізму та творчого натхнення. Нехай щастить Вам у всіх намірах та задумах. Духовних Вам злетів, невичерпної життєвої енергії, плідної праці, сімейного благополуччя, достойної шани від колег!
З Днем народження!

З Днем Народження

Адміністрація факультету,
кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін