ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Художник – дивовижна людина. Мало того, що він бачить світ особливими очима, так ще і готовий залишити йому багату спадщину!
Сьогодні свій День народження відзначає талановитий художник, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Коваленко Юрій Вікторович!

Шановний Юрію Вікторовичу!

Протягом багатьох років Ви продовжуєте і примножуєте цей особливий дар: з білого полотна творите високе мистецтво, щодня передаючи свій цінний досвід молодому поколінню. Вам удається зупинити мить, щоб незабаром перетворити її у вічність.

IGP2190 DSC_0289-1024x678

Сьогодні, ми сердечно вітаємо Вас, талановитого митця, досвідченого педагога з Днем народження. Високо цінуємо Ваш внесок у розвиток мистецької освіти нашого факультету.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, творчих здобутків на ниві українського мистецтва.

0_80aee_2f7e25af_orig

З повагою, адміністрація факультету,