ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ РАДО ВІТАЄ ГОСТЕЙ

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ РАДО ВІТАЄ ГОСТЕЙ

Сьогодні на факультеті мистецтв відбулися дві вагомі події: день відкритих дверей та збори для батьків першокурсників. Гості зустрілися з деканом факультету, доцентом, заслуженим працівником культури України Ятлом Леонідом Петровичем, заступником декана з навчальної роботи, кандидатом педагогічних наук, доцентом Королем Анатолієм Миколайовичем, заступником декана з профорієнтаційної роботи, кандидатом педагогічних наук, доцентом, заслуженим працівником культури України Волошиним Петром Миколайовичем, які пояснили особливості вступної кампанії та навчально-виховного процесу на факультеті в цілому.

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ РАДО ВІТАЄ ГОСТЕЙ

Також на зустрічі були присутні завідувачі кафедр факультету: кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна (кафедра хореографії та художньої культури), доцент, заслужений працівник культури України Семенчук Василь Васильович (кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін), доктор педагогічних наук, професор Устименко-Косоріч Олена Анатоліївна (кафедра інструментального виконавства), кандидат педагогічних наук, доцент Базильчук Леонід Володимирович (кафедра образотворчого мистецтва). Абітурієнти та батьки могли поспілкуватися із завідувачами кафедр, викладачами, кураторами стосовно особливостей навчання на кожному напрямі підготовки.
У холі на гостей чекала прекрасна виставка робіт студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва.

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ РАДО ВІТАЄ ГОСТЕЙ

Після зустрічі студенти та викладачі привітали присутніх, подарувавши святковий концерт. На сцені яскраво продемонстрували себе у вокальному та хореографічному мистецтві лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів: академічний хор «Юність» (художній керівник – старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Людмила Ятло), народний хор «Кобзар» та вокальний ансамбль «Софія» (художній керівник – доцент, заслужений працівник культури України Василь Семенчук), народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Андрошук), народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (художній керівник – старший викладач кафедри хореографії та художньої культури Сергій Куценко), чоловіче вокальне тріо «Гонта» у складі заслужених працівників культури України Валентина Купчика, Василя Семенчука та Петра Волошина.

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ РАДО ВІТАЄ ГОСТЕЙ

Порадували своїми виступами інструментальні ансамблі: дует у складі Єлени Васіч та Ольги Хижко, гітарний дует «Містерія» у складі Вікторії Цимбал та Анатолія Коваленка (художній керівник – викладач кафедри інструментального виконавства Анатолій Коваленко), новостворений квінтет баяністів у складі Александара Джорджевіча, Йована Дрманіча, Катаріни Богичевіч, Бояна Васіча та Дарко Марковіча (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Гусак Владислав Анатолійович).
Зачарував мелодійним голосом володар Гран-Прі Міжнародного молодіжного конкурсу EuroSonq Олександр Біденко.

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ РАДО ВІТАЄ ГОСТЕЙ

Святковий настрій, який панував у залі, захопив усіх учасників дійства і глядачів. Шановні абітурієнти, батьки, гості! Двері творчого факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини завжди радо відкриті для вас!