ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ 64 ГРУПИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 025 “МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО”

На початку нового навчального року (01.09.2023) здобувачі освіти 64 групи спеціальності 025 “Музичне мистецтво” отримали можливість глибше ознайомитися з метою та подальшим проходженням педагогічної практики на настановчій конференції, яку провів кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Петро Миколайович Волошин.

На цій важливій зустрічі здобувачі освіти обговорювали різні аспекти практичної підготовки та педагогічного досвіду, ознайомилися із завданнями, які мають реалізувати під час проходження практики на випускних курсах. Керівник практики Петро Миколайович Волошин поділився своїм багаторічним педагогічним досвідом та дав професійні  поради щодо вдосконалення навичок вокалу та педагогічної майстерності.

Основними темами конференції були:

1. Значення педагогічної практики у підготовці майбутніх вокалістів.

2. Очікувані результати та завдання здобувачів освіти під час педагогічної практики.

3. Педагогічні методи та техніки викладання вокального мистецтва.

4. Створення індивідуальних педагогічних планів для здобувачів освіти.

Захід завершився активним обговоренням та обміном ідеями між здобувачами освіти та викладачем. Конференція стала важливим кроком у підготовці майбутніх вокалістів та надала їм цінний інсайт у світ педагогічного мистецтва.

Випускники спеціальності 025 “Музичне мистецтво” готуються до нового етапу свого навчання і конференція стала важливим кроком на шляху до їхнього професійного зростання.

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН», яка відбудеться 28 квітня 2022 року на базі кафедри образотворчого мистецтва Уманського

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

31 травня свій День народження відзначає концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Ільніцька Олена Вікторівна. Щиро вітаємо Вас з цієї приємної нагоди. Від души зичимо Вам міцного здоров’я, сімейного затишку

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

Сьогодні на кафедрі хореографії та художньої культури відбувся державний іспит студентів ОС «Бакалавр» заочної форми навчання спеціальності: 014 «Середня освіта. Хореографія» із хореографічного мистецтва з методикою викладання. Студенти-хореографи на належному