Головна » НОВИНИ САЙТУ » ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ 64 ГРУПИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 025 "МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО"

ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ 64 ГРУПИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 025 “МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО”

Роздрукувати публікацію

На початку нового навчального року (01.09.2023) здобувачі освіти 64 групи спеціальності 025 “Музичне мистецтво” отримали можливість глибше ознайомитися з метою та подальшим проходженням педагогічної практики на настановчій конференції, яку провів кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Петро Миколайович Волошин.

На цій важливій зустрічі здобувачі освіти обговорювали різні аспекти практичної підготовки та педагогічного досвіду, ознайомилися із завданнями, які мають реалізувати під час проходження практики на випускних курсах. Керівник практики Петро Миколайович Волошин поділився своїм багаторічним педагогічним досвідом та дав професійні  поради щодо вдосконалення навичок вокалу та педагогічної майстерності.

 Основними темами конференції були:

 1. Значення педагогічної практики у підготовці майбутніх вокалістів.

2. Очікувані результати та завдання здобувачів освіти під час педагогічної практики.

3. Педагогічні методи та техніки викладання вокального мистецтва.

4. Створення індивідуальних педагогічних планів для здобувачів освіти.

 Захід завершився активним обговоренням та обміном ідеями між здобувачами освіти та викладачем. Конференція стала важливим кроком у підготовці майбутніх вокалістів та надала їм цінний інсайт у світ педагогічного мистецтва.

Випускники спеціальності 025 “Музичне мистецтво” готуються до нового етапу свого навчання і конференція стала важливим кроком на шляху до їхнього професійного зростання.

2 Вересня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію