ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

Сьогодні на кафедрі хореографії та художньої культури відбувся державний іспит студентів ОС «Бакалавр» заочної форми навчання спеціальності: 014 «Середня освіта. Хореографія» із хореографічного мистецтва з методикою викладання.

Студенти-хореографи на належному рівні підтвердили високий рівень своєї майстерності як педагогів-професіоналів з новаторським баченням та інноваційними підходами в системі хореографічної освіти.

Педагогічні та виконавські здібності майбутніх учителів танцю оцінювала державна екзаменаційна комісія у складі: Людмили Михайлівни Андрощук, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (голова комісії); Інни Григорівни Терешко, кандидата педагогічних наук, доцента, декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (заступник голови комісії); Сергія Володимировича Куценка, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури; Бикової Ольги Вікторівни, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури (екзаменатори); Тарасюк Лесі Михайлівни, викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін (секретар).

Іспит мав комплексний характер і складався з трьох споріднених частин. Перша частина передбачала презентацію уроку народно-сценічного танцю. Друга частина передбачала демонстрацію авторських хореографічних етюдів. Третя частина мала на меті перевірку теоретичних знань з історії та методики викладання хореографічного мистецтва.

Хід іспиту дозволив членам екзаменаційної комісії проаналізувати діяльність студентів та об’єктивно узагальнити висновок їхнього навчання.

У результаті проведення екзаменаційного випробування державна екзаменаційна комісія відзначила позитивну динаміку зростання педагогічної освіченості, технічної майстерності та високий загальний рівень підготовки майбутніх учителів хореографії і рекомендувала випускникам продовжити навчання на другому (магістерському) освітньому рівні.

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • травня 17, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

13.08
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Щорічно у другу неділю серпня весь Туркменістан, і особливо баштанники і ринкові торговці, відзначають загальнонаціональне свято - День туркменської дині (туркм. Gawun baýramy). Свято було засноване в 1994 році першим президентом країни Сапармуратом Ніязовим. На території Туркменістану вже кілька тисячоліть вирощують баштанні к [...]
ДЕНЬ ТУРКМЕНСЬКОЇ ДИНІ В УДПУ
13.08
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Відповідно до Правил прийому на навчання до Уманського державного педагогічного університету в 2018 році приймальна комісія оприлюднила рейтингові списки вступників для здобуття ступеня магістра  на основі здобутого освітнього ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (денна, заочна форма нав [...]
ЧЕРГОВЕ ОПРИЛЮДНЕННЯ РЙТИНГОВИХ СПИСКІВ ВСТУПНИКІВ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА
10.08
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Відповідно до Правил прийому на навчання до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в 2018 році 11 серпня приймальна комісія здійснила зарахування вступників для здобуття ступеня магістра (денна форма навчання) окрім спеціальностей 032 Історія та археологія, 034 Культурологія, 051 Економіка, 053 Психоло [...]
ЗАРАХУВАННЯ МАГІСТРІВ НА МІСЦЯ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua