ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОБГОВОРЕННЯ ЯКОСТІ ОП 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО). (ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА)

24 листопада 2023 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини в рамках ІХ Міжнародної інтернет-конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво» відбулася дискусійна платформа зі стейкхолдерами, роботодавцями щодо обговорення питань якості освітньо-професійної програми, 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). (Художня культура) ОС «магістр» – підготовка фахівців, майбутніх педагогів-музикантів.

Під час обговорення були присутні стейкхолдери – керівники загальноосвітніх шкіл та фахових педагогічних коледжів; гарант освітньої програми; члени проєктної групи та викладачі кафедри, що забезпечують викладання фахових дисциплін за ОПП.

Гарант ОПП 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). (Художня культура) ОС «магістр» кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник культури України Волошин П. М. ознайомив присутніх з особливостями підготовки фахівців за освітньо-професійною  програмою, переліком дисциплін, програмними результатами навчання, фаховими та загальними компетентностями. Під час обговорення присутні висловили свої думки щодо якості навчання за освітньою програмою, змісту освітніх компонентів, включаючи вибіркові дисципліни та практичну підготовку. Присутні вносили свої пропозиції щодо переліку дисциплін вільного вибору та загальні рекомендації для покращення ОПП 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). (Художня культура) ОС «магістр», зокрема було наголошено на актуальності питань щодо викладання навчальних дисциплін в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

ВІДБУЛОСЯ НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИЦЬ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ ФОТОКОНКУРСУ «МІС ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – 2019»ВІДБУЛОСЯ НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИЦЬ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ ФОТОКОНКУРСУ «МІС ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – 2019»

На факультеті мистецтв відбулося нагородження учасниць та переможців фотоконкурсу «Міс факультету мистецтв – 2019». За результатами голосування, участь в якому взяли понад 2000 осіб із 19 країн світу, ІІ віце-міс

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони «Про оборону України» та «Про Збройні Сили України». Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВСВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

16 жовтня на факультеті мистецтв відбулося свято – Всеукраїнський день художника. Зранку у вестибюлі університету кафедрою образотворчого мистецтва була презентована виставка творчих робіт студентів. Привітати першокурсників прийшли студенти та викладачі