ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

16 жовтня на факультеті мистецтв відбулося свято – Всеукраїнський день художника.

Зранку у вестибюлі університету кафедрою образотворчого мистецтва була презентована виставка творчих робіт студентів.

Привітати першокурсників прийшли студенти та викладачі нашого університету. Із вітальним словом до всіх присутніх звернулась декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна ГригорівнаПривітала своїх вихованців та колег із професійним святом завідувач кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент Музика Ольга Яношівна.

Відбулася посвята першокурсників у ряди студентів спеціальності “Образотворче мистецтво”. У подарунок від студентів старших курсів першокурсники отримали символічні кольорові берети. Віталіна Турані (студентка 3 курсу спеціальності «Хореографія») подарувала присутнім чудовий подарунок – «Східний танець».

Усі бажаючі могли зробити фото на пам’ять у фотозоні, отримати дружній шарж від Олеся Саркарова, студента 4 курсу. А ще – зробити розпис хною, який майстерно виконували Світлана Гребенкова, Анна Біліченко, Ірина Трач – студенти 3 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво».

Також відбувся традиційний конкурс на кращий портрет, в якому взяли участь студенти-художники факультету. Підсумком конкурсу стало нагородження переможців грамотами та цінними подарунками!