ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ З ПРАКТИЧНИМ ПСИХОЛОГОМ

ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ З ПРАКТИЧНИМ ПСИХОЛОГОМ

22 березня відбулась зустріч практичного психолога Бобриньової С.Д., зі студентами факультету мистецтв, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Під час зустрічі учасники розглянули  питання, які є найпоширеніші на даний час і способи роботи з ними, а саме:

• Способи боротьби з депресією та стресом;
  • Психоемоційна стабільність під час війни;
  • Що робити, коли переповнюють негативні емоції?;
  • Мотивація навчального процесу.

З допомогою практичного психолога, здобувачі насамперед розглянули питання: як контролювати емоційний стан під час війни? І дійшли до висновку, що у психології здатність людини зосереджуватися на важливому та контролювати думки говорить про внутрішню гармонію, завдяки якій емоційний стан не залежить від зовнішніх умов і обставин. Для того, щоб досягти гармонії треба вміти тримати рівновагу, залишатися спокійним, контролювати себе у важких і неприємних ситуаціях можуть лише ті, хто повністю приймає ситуацію.

Не кожен усвідомлює актуальність внутрішньої гармонії, а ще менша кількість людей знає, що цю навичку можна здобувати.

Також під час зустрічі учасники обговорювали як підтримати себе та близьких, як керувати емоціями в складні часи, як вгамувати біль і знайти себе в нових життєвих умовах, як планувати в часи невизначеності та де знайти ресурси для цього.

Світлана Дмитрівна в процесі бесіди, також розповіла про напрямки своєї діяльності:

• Розвиваючі та мотивуючі тренінги
  • Індивідуальні консультації
  • Тематичні вечори
  • Психологічні ігри

Психолог провела зі студентами психологічний тренінг та погрались в гру, де здобувачі могли проявити себе. За допомогою цих методів, склали психологічний портрет кожного.

Також студенти пройшли анонімний психологічний тест, щоб кожен зміг краще зрозуміти себе. Навчились контролювати емоції, оцінювати життєві ситуації, та приймати швидкі рішення.

ГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ У СШАГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ У США

27 грудня 2023 року у Нью Йорку відбувся Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «CHRISTMAS IN NEW YORK». У номінації «Оригінальне мистецтво», жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв:

ОГОЛОШЕНО НАБІР НА КУРСИ ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ У ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ОСВІТИОГОЛОШЕНО НАБІР НА КУРСИ ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ У ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини оголошує набір на курси підготовки до вступу у заклади вищої освіти. Документи приймаються до 31 жовтня 2019 року. Перший крок до успіху –

ВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ ДЕКАНАВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ ДЕКАНА

Вітаємо кандидата педагогічних наук, доцента Терешко Інну Григорівну з офіційним призначенням на посаду декана факультету мистецтв! Шановна Інно Григорівно! Щиро бажаємо Вам здоров’я та плідної роботи на нашому творчому факультеті,