ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ У США

ГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ У США

27 грудня 2023 року у Нью Йорку відбувся Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «CHRISTMAS IN NEW YORK».

У номінації «Оригінальне мистецтво», жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв: студент кафедри інструментального виконавства Обідник Андрій (клас доцента Радзівіл Тетяни Анатоліївни) і виборов Гран Прі у V віковій категорії.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій день народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва, творча і талановита особистість Іщук Анжеліка Вікторівна. З Днем народження, Анжеліко Вікторівно! Бажаємо Вам, щоб життя вирувало приємними турботами,

ВИБОРИ!ВИБОРИ!

15 вересня в умовах очного навчання відбулось зібрання всього студентського колективу факультету мистецтв. Студенти об’єднались для переобрання ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ та його заступника. Кандидата на посаду обирав весь студентський актив.

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇКУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

05 грудня 2022 року на кафедрі інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини розпочинають роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності: 025 Музичне мистецтво, за