ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СПІВПРАЦЯ З ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОЮ АКАДЕМІЄЮ

СПІВПРАЦЯ З ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОЮ АКАДЕМІЄЮ

4 січня відбулася профорієнтаційна зустріч педагогічного колективу факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зі здобувачами ОС «Бакалавр» гуманітарного факультету Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Зустріч була організована онлайн, за допомогою платформи Google Meet.

На початку зустрічі в.о. декана факультету мистецтв доцент Інна ТЕРЕШКО розповіла присутнім про творчу і наукову діяльність факультету, студентське життя.

З умовами вступу на освітні програми для здобуття ОС «Магістр» ознайомила Вікторія МАРКІНА, викладач кафедри хореографії та художньої культури, відповідальна за профорієнтаційну роботу на факультеті.

Василь СЕМЕНЧУК, заслужений працівник культури України, доцент, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва розповів про освітньо-професійні програми та навчання магістрів-музикантів. З особливостями навчання магістрів за освітньо-професійними програмами на кафедрі інструментального виконавства ознайомила завідувач кафедри, доцент Тетяна РАДЗИВІЛ.

Доцент Інна ТЕРЕШКО розповіла про освітньо-професійні програми ОС «Магістр» кафедри хореографії та художньої культури.

А про специфіку навчання за освітньо-професійною програмою Середня освіта(Образотворче мистецтво)інформаційно надала в.о. завідувача кафедри доцент Ольга МУЗИКА.

Щиро вдячні бакалаврам мистецьких спеціальностей гуманітарного факультету, які знайшли час і можливість доєднатися до зустрічі, прослухати інформацію та отримати відповіді на свої запитання.

Особлива подяка декану гуманітарного факультету, доктору педагогічних наук, професору, заслуженому діячу мистецтв України, Галині БУЧКІВСЬКІЙ! Надіємося на плідну творчу співпрацю,  спільні проекти і виставки, пленери! Бажаємо всім міцного здоров’я, натхнення і сили, а головне – Переможного миру нашій Україні!

МАЙСТЕР-КЛАС В ТЕХНІЦІ «КАНЗАШІ»МАЙСТЕР-КЛАС В ТЕХНІЦІ «КАНЗАШІ»

Нещодавно на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв вчитель трудового навчання та інформатики Журжинецького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Лисянського району Черкаської обл. Підопригора Марія Валеріївна провела

ДОПОМОЖЕМО НАШИМ ГЕРОЯМ РАЗОМ!!!ДОПОМОЖЕМО НАШИМ ГЕРОЯМ РАЗОМ!!!

Сьогодні студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету на чолі з деканом, кандидатом історичних наук, доцентом Дудник Оленою Володимирівною, прийнявши виклик від факультету фізичного виховання, взяли участь у благодійній акції Ice Bucket

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПИСАНКАРСТВА «БЕРЕГИНЯ»МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПИСАНКАРСТВА «БЕРЕГИНЯ»

Напередодні Великодніх свят 21 квітня 2022 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини для дітей середнього шкільного віку та їхніх батьків, які вимушено переїхали в наше місто з